Головні новини

«112 Україна» і NewsOne організували міжнародний редакційна рада

Телеканали «112 Україна» і NewsOne оголосили про створення міжнародної редакційної ради. Про це було оголошено в Страсбурзі в будівлі Європарламенту.

У редакційна рада «112 Україна» увійдуть 6 осіб, три з яких – представники менеджменту цього телеканалу: генеральний продюсер Артем Марчевський, генеральний директор Єгор Бенкендорф і журналіст-міжнародник Олег Волошин, передають ЗМІ.

Також до складу увійдуть представники власника телеканалу Тараса Козака – три євродепутата Нейтан Хілл, Арне Геріке і Девід Коберн.

Власник «112 Україна» і NewsOne Т. Козак прокоментував цей крок: «Сьогодні в Україні склалася критична ситуація зі свободою слова. Влада всіляко намагається закрити нелояльні до неї телеканали: це напад на журналістів, втручання в редакційну політику телеканалів і голосування у Верховній Раді, де проголосували за введення санкцій проти «112 Україна» і NewsОne. Коли я розмірковував про купівлю телеканалів, було прийнято рішення захистити телеканали у що б то не стало. І я звернувся до депутатів Європарламенту, які добре знають проблеми зі свободою слова в Україні і приїжджали в Київ, вивчали проблеми телеканалів, ходили в Національну раду, ходили до чиновників, але жодної відповіді не отримали».

Він висловив подяку Н.Хіллу, А. Геріке і Д. Коберну за згоду бути членами редакційної ради двох телеканалів. “Вони нам будуть допомагати в захисті наших інтересів, розповідати про проблеми свободи слова в Україні. Сьогодні буде проведено перший редакційна рада. Ми приїхали з представниками наших телеканалів на перший редакційна рада у стінах Європарламенту, будемо розповідати про наші проблеми, визначати стратегію телеканалів, розвиток і робити все, щоб в Україні була свобода слова», – сказав Т. Козак.

Депутат Європарламенту Н.Хілл зазначив, що для нього честь взяти участь у цій раді. “Важливо, щоб телеканали відповідали європейським стандартам. Це честь для мене забезпечити відповідність редакційної політики європейським стандартам», – сказав він.

Депутат ЄП А. Геріке запевнив, що робитиме все від нього залежне, щоб допомогти в забезпеченні стандартів свободи слова, які діють на Заході.

У свою чергу, генеральний продюсер телеканалу «112 Україна» А. Марчевського розповів, як утворений редакційна рада.

“Квота власника телеканалу – 50%, а решта – це квота колективу телеканалу. За квотою власника до складу редакційної ради увійшли три євродепутата: Нейтан Хілл, Арне Геріке і Девід Коберн. За квотою колективу телеканалу – Артем Марчевський, Олег Волошин і Єгор Бенкендорф».

Серед членів складу редакційної ради NewsOne також виявилися три євродепутата, гендиректор каналу Юрій Будяк, генеральний продюсер Василь Голованов і журналіст-міжнародник Олег Волошин.

«>

13.02.2019
21:44
Источник

Most Popular

To Top