18-річний хлопець-сирота з Новоайдару отримав квартиру в Сєвєродонецьку

Виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації Сергій Філь вручив хлопцю-сироті ключі від однокімнатної квартири на вулиці Федоренко в Сєвєродонецьку. Про це пише прес-служба відомства.

Так, новоселом став вісімнадцятирічний Сергій Хрипунов, який перебував на обліку в службі у справах дітей Новоайдарської райдержадміністрації.

Житло придбано за кошти державного бюджету в сумі 364 тисяч гривень у рамках державної програми по придбанню житла і приміщення для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, і забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

«Особливістю цієї програми є те, що майбутні одержувачі житла можуть самостійно вибирати собі житло, яке хоче. Наша держава відмовилася від практики нав’язування. І сьогодні приклад — хлопцеві, який живе в Новоайдарському районі, за його бажанням придбали квартиру в Сєвєродонецьку. Оскільки він тут навчається», — заявив Філь

З 2010 року молодий чоловік перебував під опікою у рідної бабусі. Зараз він навчається на 3 курсі у Сєвєродонецькому професійному ліцеї, де здобуває професію електрогазозварника, газ різак.

Источник

Most Popular

To Top