Активісти приїдуть до будинку Авакова вимагати його відставки

Активісти організовують акцію «Аваков, йди!» за відставку міністра МВС Арсена Авакова 17 листопада. Про це повідомляється на сторінці заходу у Фейсбуці.

Активісти у наступну суботу, 17 листопада, в 11:00 мають намір поїхати до дому Арсена Авакова з однією вимогою — заявою про відставку. Організатори — «Автомайдан» і «Хто замовив Катю Гандзюк».

До акції запрошуються небайдужі українці. Під час акції заборонено використання будь-якої політичної символіки.

Зокрема, вимога учасників акції обумовлено рядом причин. Серед них: нерозкриті вбивства і напади на цивільних активістів з «списку Гандзюк», а також Павла Шеремета, Ірини Ноздровской; саботаж розслідувань підлеглими на місцях і ненаказанные слідчі.

На думку активістів Аваков має піти у відставку: «за те, що не бачить замовного характеру нападів на цивільне суспільство; за те, що прикриває своїх недолугих і корумпованих співробітників на місцях; за те, що живить атмосферу страху, терору і ненависті до тих, хто намагається змінити країну і не мовчить; за те, що відродив репресивну ментовські-бандитську машину в МВС; за те, що виробляє безкарність і вседозволеність своїх підлеглих; за мусорського свавілля, вбивць у погонах, титушек в поліцейській формі».

«Ми не віримо в здатність при твоєму керівництві ефективно розслідувати справи нападів на нас, шукати вбивць і замовників політичної розправи!», — йдеться в повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top