Актор «Дизель Шоу» вперше після трагічної аварії вийшов на сцену

2


Актор «Дизель Шоу» Єгор Крутоголов вперше після трагічної аварії 20 жовтня, забрала життя його колеги Марини Поплавської, вийшов на сцену. Він зіграв у виставі з артистами фільму «Про що говорять чоловіки».

Разом з відомим Театром «Квартет І» Єгор вийшов на сцену в Києві в постановці «В Бореньке чого-то ні», в якій йде мова про те, як знімають кіно.

«В минулому році, коли дивився виставу в залі, я думав: «Як би мені хотілося опинитися там, на сцені, серед них», — розповів уже після Єгор.
І ось кілька днів тому він отримав запрошення зіграти роль актора Калмикова. На репетицію у Крутоголова було всього кілька годин в день дебюту. Незважаючи на це, він органічно вписався в спектакль і впорався з роллю. За це колеги прозвали його «Суперменом».

У мережі Єгор написав, що «Квартет І» по своїй згуртованості і відносинами всередині колективу дуже нагадав йому колег з «Дизель Шоу», тільки через 10 років.

«Я вдячний долі за те, що мені довелося грати у виставі, який вразив мене більше, ніж що-небудь на театральній сцені. „У Бореньке чогось немає“ — це унікальна історія, зіграна унікальним колективом, кожна одиниця якого є унікальною. Я б хотів подякувати за довіру, підтримку і честь грати з вами на одній сцені і при цьому відчувати себе рівним», — сказав Єгор Крутоголов.

Свій перший вихід на сцену після трагічного ДТП Єгор Крутоголов зазначив тим, що став пересуватися без милиці. Актор героїчно і з великою швидкістю намагався ходити по сцені, щоб нікого не підвести. Забувши про травму, Єгор навіть танцював, перемагаючи біль.

«Сцена лікує, як ніхто інший. Не відчував болю цих два дні. А мій реабілітолог сказала: „З вами сталося щось дійсно неймовірне!“. Це те, що мені було потрібно!», — поділився Єгор Крутоголов.

«>

18.12.2018
16:52
Источник