Головні новини

Актор «Дизель Шоу» вперше після трагічної аварії вийшов на сцену

Актор «Дизель Шоу» Єгор Крутоголов вперше після трагічної аварії 20 жовтня, забрала життя його колеги Марини Поплавської, вийшов на сцену. Він зіграв у виставі з артистами фільму «Про що говорять чоловіки».

Разом з відомим Театром «Квартет І» Єгор вийшов на сцену в Києві в постановці «В Бореньке чого-то ні», в якій йде мова про те, як знімають кіно.

«В минулому році, коли дивився виставу в залі, я думав: «Як би мені хотілося опинитися там, на сцені, серед них», — розповів уже після Єгор.
І ось кілька днів тому він отримав запрошення зіграти роль актора Калмикова. На репетицію у Крутоголова було всього кілька годин в день дебюту. Незважаючи на це, він органічно вписався в спектакль і впорався з роллю. За це колеги прозвали його «Суперменом».

У мережі Єгор написав, що «Квартет І» по своїй згуртованості і відносинами всередині колективу дуже нагадав йому колег з «Дизель Шоу», тільки через 10 років.

«Я вдячний долі за те, що мені довелося грати у виставі, який вразив мене більше, ніж що-небудь на театральній сцені. „У Бореньке чогось немає“ — це унікальна історія, зіграна унікальним колективом, кожна одиниця якого є унікальною. Я б хотів подякувати за довіру, підтримку і честь грати з вами на одній сцені і при цьому відчувати себе рівним», — сказав Єгор Крутоголов.

Свій перший вихід на сцену після трагічного ДТП Єгор Крутоголов зазначив тим, що став пересуватися без милиці. Актор героїчно і з великою швидкістю намагався ходити по сцені, щоб нікого не підвести. Забувши про травму, Єгор навіть танцював, перемагаючи біль.

«Сцена лікує, як ніхто інший. Не відчував болю цих два дні. А мій реабілітолог сказала: „З вами сталося щось дійсно неймовірне!“. Це те, що мені було потрібно!», — поділився Єгор Крутоголов.

«>

18.12.2018
16:52
Источник

Most Popular

To Top