Апеляція остаточно закрила справу про «рюкзаках Авакова»

Апеляція остаточно закрила справу про «рюкзаках Авакова»

06.11.2018

Київський апеляційний суд не задовольнив скаргу Центру протидії корупції на закриття так званої справи «рюкзаків Авакова» про розтрату держкоштів. Про це повідомляє Центр протидії корупції (ЦПК).

Відзначається, що детектива Національного антикорупційного бюро не було на засіданні, але представники ЦПК та Спеціальної антикорупційної прокуратури не заперечували проти розгляду справи.

«Апеляційний суд відмовив нам у задоволенні скарги. Справа «рюкзаків Авакова» остаточно поховано, з чим всіх і вітаємо», — сказано в повідомленні.

«Прокурор САП Олександр Снигерев під час судового засідання заявив, що ЦПК є заявником по справі «в широкому сенсі», але не є заявником «за документами». Такого поняття немає в чинному законодавстві не зрозуміло, чому суд взагалі прийняв такі «аргументи», — додали активісти.

Крім того, справу було розглянуто за півтори години. Як наголошують у повідомленні, прокурор підготував заперечення з додатками на 39 сторінках, з якими адвокат ЦПК Олена Щербань має ознайомитися всього за 15 хвилин під час перерви в судовому засіданні.

Раніше SKELET-info повідомляв, що у справі «рюкзаків Авакова» можуть знищити всі докази проти сина глави Міністерства внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чоботаря, і залишити тільки ті, які доводять провину підприємця Володимира Литвина.

В тему: «Козел відпущення» взяв провину на себе. Як поховали справа про «рюкзаках Авакова»

Хто шив рюкзаки Авакову і причому тут Тимошенко: Бізнес знайшов спосіб не платити податки за законом

Арсен Аваков: кримінальне минуле міністра МВС

Хто залишився в рюкзаку. Що означає зняття «пидозры» з сина Авакова і при чому тут контакти Ситника з Порошенком

SKELET-info

Апеляція остаточно закрила справу про «рюкзаках Авакова» оновлено: Листопад 6, 2018 автором: Redactor
Источник

Most Popular

To Top