АРМА завдала величезної шкоди виставкового центру — власники хочуть компенсувати збитки з київського бюджету

АРМА завдала величезної шкоди виставкового центру — власники хочуть компенсувати збитки з київського бюджету 12.02.2019

Всього за пару місяців управління конгрессно-виставковим комплексом «Парковий», відомому серед широких мас, як «Вертолітний майданчик Януковича», комунальне підприємство КМДА не привело його в непридатність. Заарештований комплекс передали АРМА, яке на непрозорому конкурсі передало КВЦ не надійному управителю. В результаті дій «АРМА» і КП постраждали унікальні виставкові зали, апаратура, меблі, техніка. Власники комплексу через суд змогли повернути його собі і вже підраховують збитки. АРМА ж допомогла КП «зрубати» чистий прибуток, провернувши підозрілу схему. Втім, комплекс повернули власникам, і вони прагнуть компенсувати свої збитки через суд, пишуть Вести.

Горе-керівники

26 жовтня КП «Центр організації дорожнього руху» виграло конкурс, організований АРМА на управління КВЦ «Парковий». Агентство ж отримало КВЦ завдяки тому, що він фігурував, як речовий доказ у «земельній справі» проти колишнього київського мера Леоніда Черновецького. Власником комплексу є компанія «Амадеус Ко».

Отримавши новенький, з голочки об’єкт нерухомості найвищого класу, управителі примудрилися поторгуватися. Комунальне підприємство заробило за два місяці 800 тис. грн, про що радісно відрапортували АРМА.

Варто відзначити, що заробіток 400 тис грн в міс для такого об’єкта комерційної нерухомості — сума вкрай низька. При цінах від 20 доларів за кв. м на об’єкти такого класу (вони зазвичай вище і стартують з 30 доларів, але зробимо знижку для неефективних менеджерів), лише два виставкових зали повинні були приносити близько 1,8 млн грн в міс. А адже два зали — це далеко не всі приміщення в КВЦ.

При цьому, при цьому, за словами керівника ТОВ «Амадеус Ко» Олени Магдич, комунальні управлінці не витрачали гроші на обслуговування будинку. У підсумку, «Амадеус Ко» за цей час витратив близько 9 млн грн на підтримку функціонування будівлі.

“Щоб утримувати КВЦ потрібно мінімум 2,1 млн грн у місяць. Ми покривали ці витрати, здаючи «Парковий» в оренду. Ми продовжили оплачувати електрика, опалення, щоб КВЦ хоча б не пропав. Потрібно було платити людям зарплати, домовлятися про зустрічі. Муніципальні власті хотіли лише збирати чистий прибуток», — заявила Магдич.

Вандали на господарстві

Менеджери КП були наполегливі. Вони переуклали договори з фірмами, які орендують приміщення «Паркового»: дата-центром, юридичною конторою та іншими орендарями. Тих, хто відмовлявся — видавлювали. Серед таких — магазин електроніки і ресторан CHI, бажали зберегти ділові відносини з «Амадеус Ко». А в результаті — втрачали гроші.

У зв’язку з тим, що на територію «Паркового» не пускали колишнє керівництво, людей, які підтримують функціонування центру, там виникали аварії. Наприклад, в зв’язку зі снігопадами почав протікати дах. Вода потрапила на ковролін у великому концертному залі центру. За словами власників КВЦ, заміна ковролінового покриття обійдеться приблизно в 200 тис. грн.

“Управителі вирішили поміняти замки, зриваючи їх. Навіщо увійшли в наш теплопункт, розкривши замок. Дійшло до того, що пошкодили унікальні пересувні перегородки, аналогів яким немає в Україні. Вкрали навіть пульти до них, незрозуміло навіщо», — заявила Магдич.

Магдич олена заявила, що збитки від передачі в управління муніципальним властям продовжують підраховувати. За найскромнішими підрахунками, збитки будуть складати від 500 тис. грн.

І така ситуація з об’єктами, що потрапляють у руки АРМА — швидше типова, ніж винятком. Нагадаємо, що коли «управителі» від АРМА «хазяйнували» в приміщеннях «Вістей», там теж була поламана і розкрадена техніка, меблі та інше майно.

Нагадаємо, 8 лютого 2018 року АРМА спільно з військовою прокуратурою і поліцією Києва завела в офіс «Вістей» невідомих людей. Називаючи себе представниками «управителя» («Бізнес-центр «Навігатор»), вони розгромили як саме приміщення, так і техніку, в тому числі і унікальне обладнання Радіо «Вести». Крім того, кілька людей були затримані охороною БЦ «Гулівер» при спробі винести з офісу «Вістей» фототехніку, батарейки і навіть крем для рук.

Зате управителі центром не завадили зняти одну зі сцен серіалу «Слуга народу». За словами Магдич, за зйомки «Квартал 95» повинен був заплатити центру 100 тис. грн, але менеджмент проекту домовився з новими власникам зняти сцену всього за 55 тис. грн.

Молодий, та ранній

Незважаючи на те, що «Парковий» — одна з наймолодших конресс-майданчиків у Києві, вона вже встигла зайняти лідируючі позиції в своєму сегменті ринку. В КВЦ проходили такі знакові заходи, як Ukrainian Fashion Week, у 2017 році, коли Україна приймала Євробачення «Парковому» був офіційною локацією міжнародного пісенного конкурсу. В КВЦ знімають фільми і проводять знакові концерти.Найбільші міжнародні компанії проводять свої конференції. Тут презентували більше десятка автомобільних новинок українського ринку. Брав КВЦ і засідання представників ООН і ЮНІСЕФ. Проходив в «Парковому»і кінофестиваль.

Так що не можна сказати, що «Парковий» — якийсь незатребуваний актив, куди неможливо залучити орендарів. Їх не потрібно розполохувати. Та ще не потрібно руйнувати КВЦ, як це робили керівники, яких запустила в центр АРМА.

А за понесений збиток доведеться розплатитися киянам. Керівництво «Амадеус Ко» заявляє про те, що буде виставляти позов до КП «Центр організації дорожнього руху» з вимогою відшкодувати збитки. Так що за безгосподарність держчиновників платити будуть городяни.

АРМА завдала величезної шкоди виставкового центру — власники хочуть компенсувати збитки з київського бюджету оновлено: Лютий 12, 2019 автором: Redactor
Источник

Most Popular

To Top