“Автомайдан” організовує в столиці акцію за відставку Авакова

“Автомайдановцы” закликають брати участь небайдужих українців, в тому числі і без авто.

Активісти “Автомайдану” закликають у наступну суботу, 17 листопада, виходити на мітинг за відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова у зв’язку з нападами на активістів.

На акцію під гаслом “Аваков, йди!” збирають у групі в Facebook.

Серед організаторів також активісти ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”.

Зазначається, що збір планується на парковці за адресою – Київ, Володимирський узвіз, 2 (за будівлею Національної філармонії). Акція триватиме з 11:00 до 15:00.

“Ми вимагаємо відставки! Аваков, йди! Ми не віримо в здатність при твоєму керівництві ефективно розслідувати справи нападів на нас, шукати вбивць і замовників політичної розправи! У наступну суботу, 17 листопада, в 11:00 ми їдемо до будинку Арсена Авакова з однією вимогою – заяву про відставку!”, – йдеться в повідомленні в групі.

Активісти зазначають, що “Аваков має піти у відставку за нерозкриті вбивства і напади на цивільних активістів з “списку Гандзюк”, за нерозкриті вбивства Павла Шеремета, Ірини Ноздровской і Катерини Гандзюк, за саботаж розслідувань підлеглими на місцях і непокараних слідчих”.

“За те, що не бачить замовного характеру нападів на громадянську середу, за те, що прикриває своїх недолугих і корумпованих співробітників на місцях, за те, що живить атмосферу страху, терору і ненависті до тих, хто намагається змінити країну і не мовчить, за те, що відродив репресивну ментивсько-бандитську машину в МВС, за те, що виробляє безкарність і вседозволеність своїх підлеглих, за мусорський свавілля, вбивць у погонах, титушек в поліцейській формі”, – зазначають активісти.

Вони закликають взяти участь в акції небайдужих українців, в тому числі і без авто.

“>

09.11.2018
17:41
Источник

Most Popular

To Top