Головні новини

Бабченко: Я б не сподівався, що Кремль залишить Україну в спокої

Точка відліку кремлівської агресії в Україні – це Майдан. Але я б не сподівався, що Кремль залишить Україну в спокої.

Нещодавно мені у стрічці попалася стаття якого-го генерала, надрукована в 2014-му році, в якій були описані точки дестабілізації ситуації в країні. Це – втрата орієнтації в суспільстві, хто свій, а хто чужий, оскрабление суспільства, розгойдування ситуації з будь-яких тем, неважливо яким, релігійним, етнічним, расовим, ксенофобським, між багатими і бідними, між “евробляхерами” і тими, хто платить податки. Насадження свого кандидата. Ось це все зараз відбувається в Україні.

Людина, який організував на мене замах, говорив, що його кваплять з Москви. Потрібна була дестабілізація. Зависло три терористичні групи, вони не можуть виконувати свої завдання, поки не грохнуть мене. Так що розгойдати ситуацію в Україні у Кремля вийшло.

Дійсно у них є вагон бабла, у них є ресурси, потужна армія і 140 млн людей, в тій чи іншій мірі поїхали головою. Це небезпечно.

Україна визначилася. Але вона все ще щосили видряпується з цього болота, чіпляючись кишками, але дуже потужні сили тягнуть її назад.

Досі йде війна і те, що відбувається зараз – я називаю паузою. У Кремлі дійсно чекають приходу до влади, як вони кажуть, договороздатного кандидата в Україні. Потім почекають ще до парламентських виборів і якщо зручних їм кандидатів не оберуть – буде велика війна. Я думаю, вона практично неминуча.

Записано в рамках Форуму Вільної Росії

“>

08.12.2018
11:58
Источник

Most Popular

To Top