Банк Віктора Пінчука збільшить статутний капітал на 1 млрд — Олігарх

Банк Кредит Дніпро збільшує статутний капітал майже в півтора рази – до 3,893 млрд грн. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення FinClub.

Акціонери Банку Кредит Дніпро 5 листопада вирішили збільшити статутний капітал на 1,173 млрд грн або 43,1%, повідомляє прес-служба банку.

Капіталізація буде здійснюватися шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості.

«Дана програма капіталізації є складовою частиною плану реструктуризації, розробленого за підсумками стрес-тестування банку регулятором і відповідно до його рекомендацій. Акціонер капіталізує банк вже в четвертий раз за три роки, підтверджуючи таким чином впевненість в успішності посткризової бізнес-стратегії фінустанови», – заявила голова правління Банку «Кредит Дніпро» Олена Малинська.

Попередню програму капіталізації, затверджену в 2016 році, банк виконав достроково: у серпні 2018 року була завершена процедура збільшення статутного капіталу на 78,8% – до 2,72 млрд грн.

Але зі збитками в 476 млн грн за підсумками січня-вересня 2018 року Банк Кредит Дніпро зайняв 4-е місце в банківській системі.

З-за цього збитку норматив адекватності регулятивного капіталу Банку Кредит Дніпро впав до 1 жовтня до 3,86% при мінімально необхідних 10%. Банк Кредит Дніпро порушив відразу 6 нормативів, але пояснив ці порушення стрес-тестом НБУ. Докапіталізація необхідна для усунення порушень.

Банк Кредит Дніпро Віктора Пінчука потрапив під російські санкції.

Як повідомлялося раніше, Віктор Пінчук зайняв восьме місце в списку найбільш впливових людей України


Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top