Головні новини

«Батьківщина» звинуватила Порошенко в скупці голосів для Тимошенко

У штабі кандидата в президенти від «Батьківщини» Юлії Тимошенко заявили, що в даний час по всім регіонам для неї скуповують голоси нібито за наказом провокаторів Порошенко.

Відповідну заяву розмістили на офіційному сайті партії.

«Влада від імені штабу «Батьківщини» масово пропонує громадянам по 500 гривень за підтримку Юлії Тимошенко. Відповідні випадки фальшивих телефонних пропозицій зафіксувала служба безпеки партії «Батьківщина» у всіх регіонах України», – пишуть підлеглі Тимошенко.

Відзначається, що телефонують громадянам з номерів компанії, яка займається соціологічними опитуваннями на замовлення БПП.

За інформацією департаменту, подібні дії відбуваються в інтернеті: на розміщення постів з Тимошенко «невідомі провокатори» обіцяють гроші і сувенірну продукцію.

У штабі кажуть, що «хвиля провокацій» почалася після того, як Тимошенко, Садовий, Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори в ефірі одного з телеканалів.

«Батьківщина» наголошує, що будь-які пропозиції винагороди за підтримку Тимошенко, є фальшивкою і провокацією, організованою владою.

Зокрема, підкупом виборців займається нардеп Сергій Березенко та Ігор Гринів, власник соціологічної компанії «Социс», а контролює це все, за словами штабістів, Петро Порошенко.

«>

12.02.2019
21:43
Источник

Most Popular

To Top