Головні новини

Батюшка з Львівської області володів арсеналом зброї

У селі Бортянин у Львівській області поліцейські оголосили підозра священика в незаконному зберіганні зброї і вже взяли чоловіка під варту. Батюшка належить до Російської істинно-православної церкви, храм і дзвіницю збудував у себе на подвір’ї.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

«Більше 40 патронів, пістолет, наступальну бойову гранату РГД-5 з підривником. Зазначені патрони придатні для стрільби і відносяться до категорії боєприпасів», — пояснив начальник відділу Мостиського Городоцької прокуратури Ярослав Шуст. Звістка про те, що у священика знайшли стільки зброї, село ошелешив. «Кажуть, якісь підземелля там у нього. З хати до хати підземні ходи. Мені аж страшно», — зізнається жителька села Бортятин Любов Ковальська.

Затриманий піп в селі жив майже 20 років, але односельці його практично не знають. «Знав, що там якийсь московський піп, і все. Таке враження, що мали ворога у себе під боком», — кажуть місцеві.

Зі сторінки священика в Facebook можна дізнатися, що затриманому 46 років, він одружений і має дітей, називає себе протоієреєм РІПЦ. Церква в селі незареєстрована, ходили в неї лише кілька людей, адже більшість місцевих молилися в греко-католицькому і православному храмах.

«Там пару родичів ходили і його знайомі, з села ніхто з парафіян не ходив, ні сусіди. Він ні з ким не конфліктував, нікого не агітував у свою церкву», — розповіла сільський голова Бортятина Оксана Павлів.

Номер телефону, вказаний на сторінці священика, недійсний. Сам батюшка зараз під вартою,

За незаконне зберігання зброї йому загрожує до семи років ув’язнення. Де саме батько зберігав зброю, у прокуратурі не кажуть, тому що це таємниця слідства. Замовчують і те, як вдалося дізнатися про арсеналі, тому мотиви священика можна буде дізнатися лише на суді.

Раніше на Львівщині у Мостиському районі правоохоронці затримали священика з арсеналом набоїв і зброї. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

За даними правоохоронців, священика затримали ще 15 грудня минулого року; раніше офіційної інформації про подію оприлюднено не було.

«>

12.01.2019
16:35
Источник

Most Popular

To Top