Головні новини

Без відповіді: в УПЦ МП різко відреагували на вимоги Варфоломія

У Московському патріархаті назвали грубим і образливим листа патріарха Варфоломія, в якому він закликав главу УПЦ МП Онуфрія взяти участь в об’єднавчому Соборі.

Як передає “Інтерфакс”, заступник голови синодального Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Миколай Балашов зазначив, що Онуфрій замість відповіді повернув листа відправнику.

“Мені теж не хотілося б обговорювати такого роду документ. Знаю, що після того, як був опублікований його грецький текст, ієрархи різних помісних Церков прочитали його, і багато з них сказали: ми тепер ще більше будемо поважати митрополита Онуфрія”, — заявив Балашов.

Він упевнений, що у предстоятеля УПЦ МП “дуже високий особистий авторитет” не тільки в Україні, але і в міжнародній православному середовищі.

“Його справедливо вважають людиною духовною, праведним життям. Так що симпатії православних не на стороні того, хто таке грубе, образливе лист відіслав. Адже він цим не митрополита Онуфрія принизив, а себе”, — вважає представник Московського патріархату.

 

“>

08.12.2018
10:58
Источник

Most Popular

To Top