Новини Донецька

Більше 800 росіян не пустили в Україну після скасування воєнного стану

Держприкордонслужба України

Більше 800 громадян Росії не пустили в Україну прикордонники після закінчення дії воєнного стану 26 грудня. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Як повідомляв «112 Україна», прес-секретар відомства Олег Слободян повідомляв, що тільки на новорічні свята в Україну не пустили більше 160 росіян.

Новини по темі: За час новорічних свят прикордонники оформили близько 1 млн осіб, — ДПСУ

«При перетині кордону іноземцями та особами без громадянства, в тому числі громадянами Російської Федерації, прикордонники постійно відокремлюють групи ризиків і проводять додаткові заходи з метою недопущення в Україні осіб, які можуть бути причетні до провокаційних або неправомірних дій на території нашої держави», — повідомляє відомство.

Прикордонники нагадують, що після припинення військового положення продовжують здійснювати посилені заходи по перевірці в’їзду іноземних громадян в Україну. За даними Держприкордонслужби, за 30 днів воєнного стану не пропустили в Україну близько 1650 громадян РФ.

Новини по темі: У Держприкордонслужбі України констатують зниження числа громадян, які перетинають админграницу з Кримом

Most Popular

To Top