Bitcoin в рік споживає енергії більше, ніж вся Данія — Олігарх

Цифрові валюти обходяться планеті дуже дорого. Кожен видобутий Bitcoin вимагає в три рази більше енергії, ніж видобуток одного долара в золото. Вчені Кембриджського університету кажуть, що необхідно звернути увагу на екологічний вплив криптовалют. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення techtoday.

«Ми сьогодні маємо абсолютно нову індустрію, яка споживає в рік більше енергії, ніж деякі країни, – говорить один з дослідників Макс Краузе. – В 2018 році Bitcoin використовує більше енергії, ніж вся Данія».

Жителі Данії та її промисловість спожили близько 31,4 млрд кіловат-годин електрики. Bitcoin на 1 липня 2018 року використовував 30,1 млрд кіловат-годин.

У світі існують сотні криптовалют, і енергоспоживання при їх видобутку зростає. Причиною є основна особливість криптовалют – заробляє той, хто першим завершує розрахунок. Для цього добувачі віртуальних грошей постійно нарощують обчислювальні потужності, створюючи ферми з майнингу.

Незважаючи на те, що кріптовалюти споживають гігантські обсяги енергії, вони надзвичайно мало важливі в світовій економіці. Капіталізація топ-100 віртуальних валют становить приблизно $200 млрд, причому більше половини цієї цифри належить Bitcoin.

«Створення цифрового продукту, – говорить Краузе, – не означає, що він споживає невелику кількість енергії». Стриминговые фільми, музика і відео сьогодні також потребують великих затрат електрики, говорить він.

Як повідомлялося раніше, на аукціоні в США продадуть 660 конфіскованих Bitcoin


Надрукувати
Дубровська Тетяна
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top