Бив ногами і лопатою: У Запоріжжі чоловік вбив дружину за неоплачену комуналку

У Запоріжжі чоловік вбив свою дружину тому, що вона не сплатила комуналку. Вбивця працює таксистом. Він дав дружині грошей, щоб вона оплатила рахунки, проте жінка гроші пропила і по рахунках не сплатила.

Розлючений чоловік почав бити нетверезу жінку, в тому числі – ногами і лопатою, яку в підсумку зламав об спину жертви. Після побиття садист кинув ледь живу дружину в коридорі і пішов у кімнату.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Через деякий час жінка померла. Тоді чоловік поклав її тіло на ліжко, подзвонив дочці і повідомив, що вбив маму. Обвинувачений отримав 10 років в'язниці і зобов'язаний виплатити 100 тисяч гривень дочці в якості моральної шкоди.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що пенсіонерка наклала на себе руки після відмови в субсидії.61-річна Наталія Михайлівна Нестеренко з Сартани не витримала бюрократії і безпросвітної бідності.

Виявилося, що пенсіонерка поховала чоловіка кілька років тому, а до цього часу жила з сином. Місяць тому він одружився і став жити окремо з дружиною. Платити самої за комуналку з пенсією 1600 гривень Наталя Михайлівна не могла.

Most Popular

To Top