Головні новини

Бізнес повідомляє про корупційно-специфічні правила митного оформлення керівника Одеської митниці Мартинова

Митне оформлення по-одеськи: митники Одещини, порушуючи чинній Митний кодекс за вказівкою нинішнього в. о. начальника Одеської митниці Сергія Мартинова, затримали на 10 днів вантажі зі швидкопсувною продукцією, посилаючись на нібито порушення прав інтелектуальної власності обраних ними (митниками) з десяти правовласників подібних патентів на пакування.

І хоча підприємці мають дозволи від інших власників патенту на пакування, і самі митники погоджуються що патенти подібні, але завзято на екранах вимагають від експортерів йти домовлятись з власниками патентів вказаних керівництвом.

Перебуваючи в беззаконній безвиході, підприємці звернулись за вказаною в митному повідомленні контактною інформацією до власників патентів, на яких наполягає митниця, альо ті після проведення під стінами акцій протесту проти свавілля на Одеській митниці сховались за вказаним телефоном відповідає особа, що не має відношення до цього питання і перенаправляє на іншу контактну особу, яка вести діалоги з підприємцями відмовляється, посилаючись на зайнятість. А вантажі зі швидкопсувною продукцією продовжують стояти на митниці і псуватись…

Як свідчать юристи постраждалих компаній, будуючи корупційну схему, чинній в. о. начальника Одеської митниці Сергій Мартинов порушив ст. 399 і 255 чинного Митного кодексу, затримавши вантажі більш ніж на 3 дні, адже згідно з законом, призупинення оформлення швидкопсувних товарів згідно зі ст. 399 п. 4 Митного кодексу повинно здійснюватись в термін до трьох робочих днів та не може бути продовжено, як собі схотів чинній очільник митниці до 10 днів.

Більш того, у юристів постає питання чому Одеські митники, які так трепетно ставляться до прав правовласників на фрази об’єкти інтелектуальної власності, реагують на заяви людини, яка не внесена в реєстр осіб, уповноважених представляти інтереси правовласників? Адже згідно з законом, реагувати на порушення прав на фрази об’єкти інтелектуальної власності митники повинні згідно з заявами від представників занесених в митний реєстр. Тому це більш нагадує власну ініціативу керівніцтва митниці, яке у змові з обраними патентовласниками побудувало корупційну схему.

“>

“>

Олег Бойко

“>

07.12.2018
14:16
Источник

Most Popular

To Top