Головні новини

Блогер: «Все це вже було — натовпи віруючих, народне обожнювання і очікування дива»

Як наука, українська політологія вже померла, але деякі формули продовжують у ній працювати. Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Дмитро Заборін.

«Українська політологія померла як наука, але формули в ній все ж працюють. Перша і головна з них доведена Віктором Ющенко: якщо «свідомі громадяни» за щось ревно впрягаються — справа на сто відсотків пропаще», — пише блогер. Також Заборін продемонстрував нагадування про це, показавши помаранчевий пакетик, який він знайшов у себе в антресолях. За словами блогера, тисячні натовпи віруючих людей, всенародне обожнювання, велике очікуванні дива і вся повнота влади в одних руках: усе це українці вже проходили, але залишився тільки один пакет. Користувачі активно коментують його посаду.

«Так, пам’ятаємо ті часи. У мене теж такий десь валяється, тільки ПР», «Артефакт потрібно зберегти для науки», «Я на всякий випадок маю шарфик і футболочку ПР тримаю», «А у мене на дачі два китайські парасольки біло-синіх ПР 2012. З дерев’яними ручками», — пишуть користувачі. Деякі цікавляться, а чи було взагалі коли-небудь українська політологія як наука, a провал Ющенка був очевидним ще на початку двохтисячних років.

«>

11.01.2019
12:49
Источник

Most Popular

To Top