Бойовики «ДНР/ЛНР» відмовляються від нагород, не бажаючи документально фіксувати свої військові злочини

0


Бойовики на тимчасово окупованих територіях відмовляються від обіцяних пільг, оскільки не хочуть потрапляти до списків зазначених статус «учасника бойових дій». Про це повідомив керівник прес-центру Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк під час брифінгу, — пише УНН.

«Окупантами поширюються чутки про підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям російських окупаційних військ, які безпосередньо беруть участь у бойових діях і нагороджені т. н. відзнаками «Учасник бойових дій». У той же час значна кількість цих військовослужбовців російських окупаційних військ, розуміючи невідворотність відповідальності за вчинення військових злочинів, не мають термінів давності, відмовляються оформляти документи на отримання зазначеної «нагороди», — зазначив Д. Гуцуляк.

При цьому він зазначив, що «кандидати для заохочення» побоюються, що списки нагороджених будуть оприлюднені й будуть слугувати доказовою базою на майбутньому судовому процесі над ними.

Як уточнив прес-секретар Міноборони, за інформацією розвідки, російське окупаційне командування намагається будь-яким способом підвищити мотивацію особового складу до проходження служби у складі передових підрозділів з’єднань та частин 1 і 2 АК ВС РФ — одним з них і є поширення чуток про підвищену винагороду.

Источник