Новини Донецька

Бойовики «ДНР/ЛНР» відмовляються від нагород, не бажаючи документально фіксувати свої військові злочини

Бойовики на тимчасово окупованих територіях відмовляються від обіцяних пільг, оскільки не хочуть потрапляти до списків зазначених статус «учасника бойових дій». Про це повідомив керівник прес-центру Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк під час брифінгу, — пише УНН.

«Окупантами поширюються чутки про підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям російських окупаційних військ, які безпосередньо беруть участь у бойових діях і нагороджені т. н. відзнаками «Учасник бойових дій». У той же час значна кількість цих військовослужбовців російських окупаційних військ, розуміючи невідворотність відповідальності за вчинення військових злочинів, не мають термінів давності, відмовляються оформляти документи на отримання зазначеної «нагороди», — зазначив Д. Гуцуляк.

При цьому він зазначив, що «кандидати для заохочення» побоюються, що списки нагороджених будуть оприлюднені й будуть слугувати доказовою базою на майбутньому судовому процесі над ними.

Як уточнив прес-секретар Міноборони, за інформацією розвідки, російське окупаційне командування намагається будь-яким способом підвищити мотивацію особового складу до проходження служби у складі передових підрозділів з’єднань та частин 1 і 2 АК ВС РФ — одним з них і є поширення чуток про підвищену винагороду.

Источник

Most Popular

To Top