Новини Донецька

Бойовики обстріляли житловий будинок в Чермалыке, — українська сторона СЦКК

СЦКК

Найманці збройних формувань Російської Федерації 9 січня близько 22:00 здійснили обстріл зі стрілецької зброї населеного пункту Чермалик на північному сході від Маріуполя. Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає прес-центр Операції об’єднаних сил.

Як розповіла на наступний день після обстрілу місцева мешканка Чермалыка, напередодні пізно ввечері куля потрапила в житлове приміщення її будинку по вулиці Миру, д. 76.

«У п’ятницю, 11 січня, прибувши на місце обстрілу, спостережна група української сторони СЦКК зафіксувала пошкодження цього будинку, зокрема, три кульові отвори в металевій захисту вікна, віконному склі і внутрішній стіні в одній з житлових кімнат», — йдеться в повідомленні.

Під час обстрілу 42-річна господиня та двоє її дітей, які перебували всередині житлового будинку, не постраждали.

  • СЦКК

  • СЦКК

  • СЦКК

«Українська сторона СЦКК засуджує дії окупаційної адміністрації та збройних формувань Російської Федерації з обстрілу населених пунктів, які ставлять під загрозу життя і здоров’я цивільного населення. Бойовики продовжують безвідповідально знищувати житлові будинки населених пунктів, порушуючи всі норми міжнародного гуманітарного права», — наголошується в повідомленні.

У СЦКК додали, що такі дії окупаційної адміністрації свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту, демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню під час новорічного перемир’я і свідоме невиконання мінських домовленостей.

Нагадаємо, що новорічний режим припинення вогню почав діяти з півночі 29 грудня, проте він регулярно порушується бойовиками, які ведуть вогонь у бік позиції українських військовослужбовців.

Most Popular

To Top