Головні новини

«Бої без правил!» Зеленський прокоментував боротьбу з «Слугою народу»

Колектив студії «Квартал 95» і її художній керівник, кандидат у президенти України Володимир Зеленський вважають хвилю боротьби з одним з найпопулярніших серіалів українського виробництва «Слуга народу» політичними боями без правил.

Про таку позицію OBOZREVATEL повідомили в команді Зеленського. «Ситуація доведена до абсурду. З відкритих джерел в засобах масової інформації стало відомо, що у «високих кабінетах» Адміністрації президента та інших державних установ обговорюють варіанти заборони проекту «Слуга народу-3″, виробництво якого ще не завершено і який, відповідно, ще ніхто не бачив», — зазначив виконавець головної ролі в серіалі Володимир Зеленський.

«Тобто команда проекту працює, ми ще знімаємо та монтуємо, а люди ламають мізки на тему, як не допустити серіал до глядача. На такий потужний промоушн нашого серіалу ми не очікували — тепер мільйони глядачів затамували подих: заборонять «Слугу народу-3″ чи ні», — додав шоумен.

«Старі політики чомусь вважають, що якщо і гречка, і гумор починаються на одну і ту ж літеру, то обидва явища мають єдину природу і однаково служать виборчим маніпуляціям. Але насправді різниця колосальна. Гречка підкуповує шлунок, а гумор змушує працювати мозок. Кожна людина сама вибирає, що йому дивитися і які висновки робити. Це художній твір, продовження популярного серіалу, широко відомого в Україні і світі, результат творчої роботи нашої команди — і моїй зокрема. Творча діяльність не заборонена законодавством України навіть держслужбовцям, яким я поки не є», — додав актор.

 

«Переслідування мене в Одесі на 12 автомобілі з тонованими стеклами, зрежисований пікет у Львові, офіційна заборона надання сценічного майданчика напередодні концерту «Вечірній Квартал» у Вінниці, а тепер — спроба заборонити серіал, який ще не вийшов у телевізійний ефір — все це прояви системного тиску з боку влади», — підкреслив він.

Facebook Володимира Зеленського

«Ми вважаємо всі маніпуляції навколо «Слуги народу-3» відвертим прикладом брудних політичних технологій із застосуванням адмінресурсу, які намагаються реалізувати наші опоненти. Бачимо в цьому грубе порушення всіх демократичних норм. Це відбувається вже зараз, хоча до виборів ще півтора місяця. Це якась агонія системи. І вона демонструє страх і паніку старих політиків. Я вважаю, що передвиборчі гонки повинні бути, як чесний спорт, де всі гравці в рівних умовах, а перемагає той, кого обирає народ. Але зараз спостерігаємо «бої без правил», — підсумував Зеленський.

«>

14.02.2019
09:13
Источник

Most Popular

To Top