Новини Донецька

Британія в 2019 році перекине в Естонію 20 танків і проведе морські навчання

У 2019 році військову присутність в Прибалтиці буде посилено. В Естонії будуть перекинуті 20 танків, а королівський ВМФ проведе навчання в Балтійському морі, — повідомляє РБК з посиланням на естонську медіапортал ERR і військового аташе Великобританії в Естонії Гері Брукса.

Як наголошується в повідомленні, на наступний рік запланована ротація британського військового контингенту в Естонії. У Великобританії будуть відіслані 10 танків, їм на зміну прийдуть вже 20 бронемашин. З квітня по серпень на авіабазі Эмари, побудованої для потреб ВПС СРСР в 1945 році, будуть базуватися британські винищувачі Eurofighter Typhoon. У липні 2019 року на території країни пройдуть військові навчання Естонії та Великобританії. У них візьмуть участь як наземні сили, так і кораблі британського флоту і королівська авіація.

У повідомленні нагадується, що в 2016 році країни-члени НАТО домовилися про розміщення чотирьох багатонаціональних комбінованих батальйонів в Естонії, Литві, Латвії та Польщі. Всього в них задіяні 4 тис. військових.

Источник

Most Popular

To Top