«Будинок за 23 млн»: Гонтарєва розповіла про переїзд в Лондон

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що з 1 жовтня поточного року переїхала в Лондон і працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки.

Вона консультує центробанки з питань монетарної і валютної політики. У той же час екс-чиновниця продовжує навідуватися в Україну, де у неї новий бізнес — медичний стартап Медикит, передає «Новий час».

Гонтарєва спростовує чутки про розкішних хоромах в Лондоні.

«У Лондоні колосальна бюрократія. Наприклад, процес зняття квартири начебто автоматизований. Брокера ти бачиш наживо, але документи в основному підписуєш по інтернету. Однак кількість документів, перевірок та іншого — це більше, ніж ви собі можете уявити. І як же мені було смішно, коли абсолютно божевільний Валентин Наливайченко (екс-голова СБУ) розповідав по телебаченню в той день, коли ми знімали квартиру з моїм сином, що нібито Гонтарєва купила в Лондоні будинок за 23 млн фунтів», — підкреслила вона.

У той же час, як пише «КП» в Україні» з посиланням на сайт, де дають оголошення про оренду квартир в Британії, найдешевші двокімнатні квартири там коштують 250 фунтів стерлінгів в тиждень.

«Середня вартість – 800 фунтів стерлінгів на тиждень, а якщо захочеться «райських» умов, можна знайти варіант і за 5000 фунтів стерлінгів за аналогічний період. Зараз фунт стерлінга дорівнює 36,51 гривнb. Значить, Гонтарєва віддає за квартиру, щонайменше, 36 510 гривень в місяць. Якщо ж екс-глава Нацбанку вирішила жити на широку ногу, двокімнатна квартира обходиться їй у 182 549 гривень в місяць», — сказано в публікації.

«>

Источник

Most Popular

To Top