Головні новини

Будівлю в центрі Києва поліція захоплює в інтересах Зеленського

У центрі столиці, по вулиці Велика Васильківська 21, відбувалися неодноразові спроби захоплення приватної власності співробітниками Нацполиции.

Як повідомляло видання Вести, захоплення тривав весь день. Стверджують, що за захопленням варто новоявлений політик Володимир Зеленський. А точніше, фірма, яка належить його дружині і партнеру Сергію Шефиру.

Поліція перед захопленням нічого не пояснила, і лише пред’явила власникам офісу копію договору про оренду з компанією, яка назвала себе новим власником приміщення. Це одна з 13 компаній, які, згідно даних ЄДРПОУ, належать Шефиру Сергію — бізнес партнера Володимира Зеленського по бізнесу в «студії Квартал-95» і частково його дружині.

Як заявили представники власників приміщень, це вже друга спроба подібного захоплення протягом року, проте раніше приїжджали «чеченці-бандити», а в цей раз приїхала Нацполиция.

Нашим журналістам вдалося з’ясувати, що курирував цю операцію особисто глава департаменту стратегічних розслідувань МВС майор Матвійчук Сергій Анатолійович, який раніше був помічений у неодноразових скандалах, пов’язаних з корупцією.

Також варто відзначити, що представники Національної поліції, так само як і невідомі люди, які «займалися» захоплення, від коментарів відмовилися. Представники компанії власника, у свою чергу, заявили, що мають намір дочекатися рішення суду з цього питання, і вже звернулися в прокуратуру для подальших дій в правовому полі.

Всі подробиці у відео.

12.01.2019
11:27
Источник

Most Popular

To Top