Головні новини

Чек-листи і списки: Гройсман розповів, як будуть проходити перевірки бізнесу в 2019-му

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в 2019 році перевірки бізнесу будуть проходити за затвердженим планом, а інспектори будуть мати спеціальні чек-листи.

Про це він заявив під час Години запитань до уряду у Верховній Раді. Прем’єр підкреслив, що систему нагляду змінили на рискориентированную.

“Нас не цікавить – підписано на розетки 220 чи ні. Нас цікавить – чи безпечно в цьому об’єкті для людей чи ні. І тому такі перевірки можуть проводитися за попереднім планом, який є публічним. Тобто підприємство знає, що протягом року до них прийде контрольна перевірка, але повинен бути абсолютно зрозумілий чек-лист. Без нього не може бути ніякої перевірки і не буде. Я вам гарантую”, – заявив Гройсман.

Він навів приклад, якщо торговий центр є абсолютно безпечним для людей, то контролер не буде шукати “до чого причепитися”. За його словами, Кабмін зруйнував радянську формальну систему перевірок і замінив її на європейську.

“З 1 січня тільки ті контролери будуть допускатися до перевірок, які мають чек листи конкретні за конкретними ризиками, а не за формальними ознаками. Підприємців і бізнес ми будемо захищати. Я не дозволю жодній контролюючій структурі перевищувати свої повноваження. Бізнес потребує захисту, і він її отримає”, – підсумував прем’єр-міністр.

“>

07.12.2018
09:56
Источник

Most Popular

To Top