Головні новини

Через негоду Київ завмер у заторах. Всі дороги скуті льодом

Після вечірнього снігопаду в Києві та нічного морозу, скував дороги льодом, ранок середи, 13 лютого, у столиці традиційно почалося з транспортних проблем.

Як свідчать дані Google Maps, станом на 08:00, утворився затор на виїзді з Троєщини, на проспекті Ватутіна в бік Петрівки і на Північному мосту.

Як зазвичай коштує вулиця Набережно-Рибальська, Гаванський міст та Набережно-Хрещатицька. Складності з трафіком є і на Подолі.

Паралізовано рух на мосту Метро, при заїзді на міст Патона, на розв’язці біля метро «Осокорки».

Практично не рухаються автомобілі на під’їзді до метро «Васильківська» і на Голосіївському проспекті на ділянці від провулку Жуковського до станції метро «Голосіївська». Є проблемні ділянки на проспекті Лобановського від Севастопольської площі до вулиці Кайсарова.

На проспекті Перемоги є складнощі на відрізку від станції метро «Політехнічний Інститут» до ТЦ «Україна». Тягнучка є на бульварі Тараса Шевченка в районі біля метро «Університет».

Важко доведеться і тим, хто знаходиться на Лук’янівці. Там пробка утворилася при під’їзді до метро по вулиці Юрія Іллєнка, а також на Дегтярівській і на маршала Рибалко.

«>

13.02.2019
08:14
Источник

Most Popular

To Top