Головні новини

Чим дуже сильно «захворіла» Ольга Богомолець — політолог

Ольга Вадимівна все своє життя, кажуть, лікувала хворих. Але нині вона сама потребує серйозного лікування.

Про це сьогодні пише в ФБ політичний та економічний експерт Андрій Головачов.

Чому ж вона хвора? Хвороба ця не має офіційної назви і не всіма науковцями визнається як власне хвороба. Це суто український недугу страждають їм тільки …. народні депутати України. Точніше, тільки ті депутати, які відчувають моторошний страх втратити своє депутатство після наступних виборів або вже втратили.

Статус народного депутата надає його щасливому володареві незліченні блага і величезні можливості. Матеріальне становище починає рости як на дріжджах. Як наслідок, самооцінка людини злітає до небес, і він як би відривається від грішної землі і стає небожителем.

Але є одна неприємна сторона депутатства. Якщо людина втрачає статус депутата, то він стає … важко психічно хворим. Повернутися до нормального життя, жити без скоринки, без пільг і преференцій людина вже не в змозі. У нього починається ломка, як у наркомана. Відтепер вся його енергія буде спрямована виключно на те, щоб знову повернутися в загін обраних і знову стати володарем незліченних благ і можливостей збивати серйозні стану буквально за рік депутатства.

Саме такою хворобою захворіла зараз Ольга Богомолець. Вона не хоче розлучатися з депутатським статусом і взагалі залишати політичну тусовку, яку вона так любить критикувати.

А загроза вилетіти з парламенту для Ольги Вадимівни більш ніж реальна. Богомолець стала депутатом за списком БПП. Однак, Порошенко вже на лопаті, йому залишилося 2.5 місяця і після програшу його партія Солідарність зникне максимум через 30 хвилин.

А що ж робити в таких умовах?

Правильно! Треба терміново висувати свою кандидатуру в Президенти, щоб нагадати про себе і потім як-небудь спробувати залізти в чий список . Повертатися до лікування, як перш, Ольга Вадимівна навідріз не бажає, тому що … захворіла.

На Богомолець шкода дивитися. Вона бродить по телеканалах і як закодована бубонить одне і те ж про те, як вона любить українців, як у неї болить душа за Україну і як українці повністю вимруть через 180 років. Якщо, звичайно, її не оберуть Президентом. Прямо скажемо, слабенько як для майбутнього Президента!

Примітно, що Ольга Вадимівна вже балотувалася в президенти, ще в 2014р, коли її слава медичного героя Евромайдана гриміла по всій країні. Її популярність була настільки велика, що народ зібрав їй необхідний грошову заставу ( 2.5 млн гр) всього за одну добу. Але результат на виборах був скромний — 8 місце і 1.91%. Виборець чітко дав зрозуміти, що які б не були заслуги Ольги Вадимівни перед Майданом, на посаді Верховного головнокомандувача він її все одно не бачить. Але нічого, володарка 7-ми квартир і замку в Радомишлі спритно обміняла свої 1.91% на місце в прохідній частині БПП і …. захворіла.

Що ж, після того як Ольга Вадимівна отримає на других президентських виборах свої 0.3-0. 5% , їй все одно доведеться звертатися за допомогою до психологів. Як же треба буде повертатися знову до нормального життя. І не їй одній, до речі. Зараз половина ВР ходить в такому пригніченому і передінфарктному стані. І у всіх, як у Богомолець, болить душа за Україну і всі люблять українців до такої міри, що якщо не будуть знову обрані їх представниками, то або зійдуть з розуму, або сопьются. Працювати, звичайно, ніхто більше вже не буде. Всі будуть приречені до кінця життя страждати синдромом колишнього народного депутата.

«>

18.01.2019
19:16
Источник

Most Popular

To Top