Чиновники з Запорізькі області погоріли на протизаконному тендері


Редакції сайту «Верховенство права» стало відомо про виявлення порушень Управлінням Східного офісу Госаудитслужбы в Запорізькій області, допущених комітетом з конкурсних торгів Балабинского сільської ради Запорізького району Запорізької області, при закупівлі техніки.

Варто відзначити, що раніше «Верховенство права» вже писало про незаконність дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Балабинского сільської ради Запорізького району Запорізької області та скасування незаконних торгів .

При моніторингу закупівлі встановлено, що найбільш вигідну пропозицію ТОВ «Протон» було відхилено незаконно, що призвело до переплати бюджетних коштів. Так, учасника відхилили через відсутність інформації з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України, у той час, коли цю інформацію можна отримати, оформивши запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України — https://kap.minjust.gov.ua/, доступ до якого відкритий і безкоштовний для всіх. Більше того, інформація, надана ТОВ «Протон» у витягу з Єдиного реєстру юридичних осіб по своїй повноті повністю схожа з тією, що надав переможець ТОВ «Укравтозапчастина» з Єдиного державного реєстру підприємств і установ України.

Як додатково повідомила заступник начальника Управління Східного офісу Госаудитслужбы в Запорізькій області Тетяна Бойко, замовнику торгів було направлено звернення з переліком виявлених порушень, рекомендаціями про розірвання договору в судовому порядку і скасування торгів. Також, в результаті неможливості включити Балабинский сільська рада Запорізького району Запорізької області в план фінансового моніторингу на ІІІ квартал 2018 року, замовник буде перевірений під час чергового планового заходу.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства на публічних закупівель, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

Нижче наводимо відповідь Управління Східного офісу Госаудитслужбы в Запорізькій області.

 

Источник

Most Popular

To Top