Головні новини

Чиста постільна білизна та крапельниці: адвокат розповіла, в яких умовах утримують поранених українських моряків

Українські моряки військовополонені в РФ знаходяться в лікарні слідчого ізолятора №1 у Москві. Про це повідомила адвокат Євгенія Закревська, передає “Громадське”.

Всі українські моряки, які перебувають у лікарні, отримали осколкові поранення під час агресії РФ у Керченській протоці. Вона повідомляє, що двом військовим наклали гіпс. Стан українців стабільне і задовільний.

“Їм роблять перев’язки, ставлять крапельниці. Адміністрація ізолятора видала зимовий одяг і взуття, чиста постільна білизна. Якістю харчування поранені задоволені, претензій яких-небудь до медиків санітарної частини ізолятора або інспекторам УФСІН Москви не мають”, – зазначає Закревська.

Один з моряків, співробітник контррозвідки СБУ Василь Сорока, перебуває в одиночній камері – у нього осколкове поранення руки.

Андрій Артеменко і Андрій Эйдер знаходяться в різних палатах, і в кожного з них по двоє сусідів. У Артеменко поранення руки і пошкоджені білки очей, Эйдер отримав поранення ніг.

“Відразу після надходження всі троє були оглянуті терапевтом, хірургом, невропатологом та інфекціоністом. Їм зробили ЕКГ, УЗД, взяті аналізи, а Артеменко 3 грудня додатково оглянутий офтальмологом… Стан усіх трьох пацієнтів головлікар лікарні оцінює як стабільний і задовільний”, – підсумував адвокат.

“>

06.12.2018
12:58
Источник

Most Popular

To Top