Даля Грібаускайте гучно висловилась під час зустрічі з Порошенком

Ворог може окупувати території, але ніколи не захопить ваші серця

Про це сказала президент Литви Даля Грібаускайте на зустрічі з президентом України Петром Порошенко в Києві.

"Чому ми зараз тут? Останні роки в Україні були дуже складними. Особливо після окупації Криму. Ми хочемо підтримати вас. Ваш народ має силу духу. Саме це може чинити опір агресору. Вони можуть захопити територію, але вони ніколи не захоплять ваші серця" – сказала литовський президент.

"Україна в черговий раз стримує відкриту агресію Росії, в доповнення до військових дій на Донбасі. Це агресія проти українського народу. Тому для литовців важливо бути з вами.

Сьогодні міжнародні організації не вжили жодних санкцій проти російських дій. Однак ми прийняли свої національні санкції в знак протесту проти атаки в Керченській протоці. Також прийняли рішення надавати допомогу у вигляді амуніції, посилаємо військових, кібер-інструкторів, гуманітарну допомогу. Щоб допомагати вам боротися ", – заявила вона.

Також Грибаускайте розповіла, що литовські міністри отримують "особисті погрози" від Росії.

Також Даля Грібаускайте наголошує, що в час війни жінки так само стоять на передній лінії.

"В такі складні часи завжди жінки першими вступають в дію. І ваша країна перебуває зараз в стані війни, ваша країна перебуває у змаганні за економічне процвітання. І вона бореться за європейське майбутнє", – зазначила Грібаускайте.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

 За її словами, коли в країні стаються проблеми, першими відповідальність на себе беруть жінки. 

 "Вони знають, що таке відповідальність, вони починають вчитися цьому з раннього дитинства… Тепер, коли ви в стані війни, коли люди захищають вашу країну, жінки стоять на передній лінії так само", – зауважила президент Литви. "Як сказав ваш президент, у вас є 50 тисяч жінок, які є військовослужбовцями. І в моїй країні – так само. Вони найкращий приклад для будь-кого і в тому числі для чоловіків", – сказала Грібаускайте. 

Вона констатувала, що Україна піддається відкритій агресії з боку Росії. "

Жінки завжди це витримують, і вони не бояться, коли країна потрапляє в небезпеку", – підкреслила політик. Грібаускайте нагадала, що коли жінки мають силу та владу, коли вони взаємодіють із суспільством, – це "надзвичайно потужний резерв для розвитку, для захисту і для процвітання". 
 

Most Popular

To Top