Деніел Крейг зізнався, що обожнює паби і за півгодини випиває 10 літрів пива — Олігарх

Англійський актор Деніел Крейг зізнався, що дуже любить ходити в паби і пити пиво. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення «Таблоїд».

Але враховуючи, що, де б він не з’явився, його дуже скоро оточує натовп шанувальників, це для кінозірки завдання не з простих.

Своїм методом, який міг би взяти на озброєння сам Джеймс Бонд, 50-річний актор поділився з Daily Star, пише The Daily Mail.

“В пабах у мене є вікно можливості тривалістю хвилин тридцять. Після цього починається, вже не розслабишся», – поділився Деніел. Отже, за півгодини, поки інші відвідувачі не зрозуміють, хто сидить з кухлем поруч з ними, Крейг повинен встигнути випити побільше пива.

«Я насобачився випивати 18 пінт (10 літрів) за півгодини», – заявив актор, ймовірно, дещо перебільшивши свій результат.

За словами Крейга, він любить паби, йому подобається відкривати для себе нові місця, але і повинен враховувати певні обмеження.

Як відомо, Джеймс Бонд у виконанні Деніела Крейга якраз є найбільш питущим «агентом 007» за всю історію франшизи. Підрахували, що в середньому за фільм персонаж Деніела перекидає по 20 порцій алкоголю. Для порівняння, Бонд Шина Коннері міг осилити лише 11.

Як повідомлялося раніше, в підтримку Деніела Крейга почався флешмоб батьків


Надрукувати
Дубровська Тетяна
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top