Головні новини

Депутат Рибалка намагається відхреститися від свого кримінального бізнесу снекового

Народний депутат від РПЛ Сергій Рибалка всіляко намагається відбілити свою репутацію перед парламентськими виборами, і для цього намагається відхреститися від свого, загрузлого у кримінальних справах, сімейного снекового бізнесу.

З цією метою політик, не придумавши нічого кращого, почав залякувати ЗМІ, які пишуть про його компаніях, їх офшорних схемах, податкових махінаціях і кримінальних звинуваченнях.

Адвокати Рибалки — об’єднання «Адвіс» – із завидною регулярністю шлють листи у всі українські новинні редакції з вимогами спростувати негативні новини про нардепа.
Основний аргумент – компанії снэкоковой корпорації S. Group, яку контролює родина політика, нібито не мають ніякого відношення до самого Риболовлі.

Адвокати, мабуть, мають журналістів за малоумных, бо намагаються довести ЗМІ, що їх роботодавець не веде ніякого бізнесу. При цьому, сам Рибалка на всіх ефірах особисто визнає, що годує його саме снэковая корпорація, основні виробничі потужності якої розташовані в Дніпрі.

Також Рибалка сам декларує дохід, який отримується від різних компаній, що входять в корпорацію S. Group.Аргументи ЗМІ про те, що зв’язок Риболовлі і його снекового бізнесу очевидна, адвокатів не влаштовують, і ті погрожують судами, абсолютно не розуміючи того, що такою позицією тільки ще більше провокують журналістів копати під Рибалку і доводити його неохайність в бізнесі.

Нагадаємо, що одна з компаній Риболовлі, яка оформлена на батька депутата, звинувачується у фінансуванні тероризму через торгівлі своїми снеків на окупованих територіях. У цій кримінальній справі Зареченским судом міста Сум вже навіть був винесений обвинувальний вирок одному зі співробітників «Снек Груп» Риболовлі.

Ще нагадаємо, що Рибалка веде снэковое виробництво на території РФ в Липецьку, де, відповідно, платить податки, збагачуючи країни-агресора.

В український бюджет зі свого снекового бізнесу Рибалка платити гроші, оформивши весь робочий персонал на мінімальні заробітні плати.
 
11.01.2019
15:53
Источник

Most Popular

To Top