Держдеп США закликає ЄС не послаблювати санкції проти Росії

Європейський союз не повинен послаблювати санкції проти Росії, оскільки загроза, яку представляє Кремль, тільки зростає. Про це заявив у Брюсселі представник Держдепартаменту США Девід Тесслер, — повідомляє РБК-Україна з посиланням на AFP.

У США вважають, що країни Євросоюзу повинні підтримувати жорсткі санкції проти Росії, незважаючи на італійський уряд, який підштовхує ЄС до ослаблення тиску на РФ.

Тесслер заявив, що успіх антиросійських санкцій залежить від тісної співпраці з Європою в цьому питанні. Також за його словами, США розглядають нові санкції проти РФ у зв’язку з отруєнням екс-розвідника Сергія Скрипаля у Великобританії.

«Наші санкції повинні залишатися потужними, поки ми не побачимо змін в поведінці Росії, яких ми всі чекаємо. Ми не віримо в будь-яке послаблення санкцій до повної зміни поведінки, повного виконання російських зобов’язань», — сказав він.

Тесслер також додав, що від Росії виходить реальна небезпека, з якою ми боремося».

Як повідомлялося раніше, Держдепартамент США готує нові санкції проти Росії, оскільки не може переконатися в тому, що Росія дотримується міжнародного законодавства про хімічну зброю після отруєння у Солсбері (Великобританія).

Источник

Most Popular

To Top