Новини Донецька

Дев’ять українців заарештовано на три місяці за роботу на нелегальній фабриці в Польщі

Польські прикордонники спільно з співробітниками Центрального слідчого бюро поліції викрили у Великопольському воєводстві незаконну фабрику виготовлення сигарет, на якій нелегально працювали в тому числі українці. Про це повідомляє «Польське радіо».

Під час оперативних заходів правоохоронці затримали 14 іноземців, у тому числі 9 громадян України і 5 громадян Молдови, які працювали на незаконному виробництві.

За словами майора прикордонної служби Джоанна Конечняк з Надодрянського відділу Прикордонної служби, професійна, але незаконно діюча фабрика цигарок була облаштована в одному з населених пунктів на території Косьцянского повіту в Великопольському воєводстві.

У виробничому цеху співробітники Прикордонної служби виявили добре приховану, спеціально затемнену і приглушену незаконну фабрику. На місці знайшли виробничу лінію, що складається з комплексу професійних машин для виготовлення сигарет, а також їх упаковки.

На території фабрики вилучили сигарети і тютюн без польських акцизних знаків вартістю приблизно 20 млн злотих (4,67 млн. євро).

Прокуратура пред’явила затриманим іноземцям звинувачення у виготовленні великої кількості тютюнових виробів без дозволів. Всіх їх взяли під тримісячний арешт, — йдеться в повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top