Головні новини

«Для них це єдиний шанс вижити»: у Росії розповіли про масовий відтік людей з України

У Росії прокоментували останні дані про стрімке скорочення населення України. Як повідомляє replyua.net з посиланням на Федеральне агентство новин, за словами експерта фонду «Народна дипломатія» Володимира Кірєєва, масовий відтік населення обумовлений тим, що українці просто хочуть вижити, і робота за кордоном — єдиний шанс на виживання.

«З точки зору самих людей, той факт, що кордони відкриті, — це благо. Можна втекти з цього пекла на землі, яка зветься Україною. Бігти й у Західну Європу, і Росію», — заявив росіянин. Також ситуацію прокоментував російський політолог Олександр Асафів. Він нагадав, що раніше глава МЗС України Павло Клімкін назвав ситуацію з демографією в країні катастрофічною. Як зазначає політолог, для України — це одна з найбільш серйозних проблем, і насправді, головною таємницею України залишається не те, скільки грошей і ким було вкрадено.

На думку Асафова, ні один із соціологів не зможе сказати, скільки насправді залишилося людей в Україні, оскільки перепис не проводилася вже майже 18 років.

«>

13.01.2019
10:07
Источник

Most Popular

To Top