Головні новини

Добити умислу не було: Поліцейський Мельников вийшов під заставу і розповів свою версію бійки з С14

Поліцейський Василь Мельников, підозрюваний у побитті активіста «С14», вийшов з СІЗО під заставу і розповів свою версію події біля Подільського райуправління в Києві.

Відповідне відео опубліковане на Facebook-сторінці кандидата в президенти Іллі Ківи.

За словами Мельникова, в момент, коли виголошувалися слова «Лягай, Бандера», його на вулиці ще не було. «В той момент я не думав про те, щоб взагалі хто такий, щоб кричати це», — сказав він.

На питання, хто такий Бандера, поліцейський відповів: «Це людина, яка коли-то був націоналістом і відстоював свої інтереси». Також він додав, що байдужий до цієї постаті.

«На той момент мене так само заляпали балоном і я переживав, що може бути все, що завгодно, і стан було емоційне. І коли людина перебував на землі, якщо і наносилися якісь удари, то точно не по голові і сказати, про те, що я мав прямий умисел добити, забити людини, немає», – сказав Мельников, відповідаючи на питання, чи бив він по голові активістів.

Нагадаємо, 12 лютого Печерський райсуд Києва постановив взяти під варту на 2 місяці поліцейського Василя Мельникова, підозрюваного у побитті активістів біля будівлі Подільського управління поліції 9 лютого. Також суд призначив заставу в 115 тисяч гривень.

«>

13.02.2019
17:44
Источник

Most Popular

To Top