Головні новини

Додадуть кілька сотень гривень: стало відомо, як зростуть пенсії навесні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував в країні автоматичний перерахунок виплат для пенсіонерів з 1 березня. Завдяки цьому виплати в середньому збільшаться на 760 гривень.

Про це глава уряду повідомив під час засідання уряду, пише Аіф.

Гройсман зазначив, що на даний момент середній розмір пенсії перевищує 2,6 тисячі гривень.

«Ми провели перерахунок військовим пенсіонерам в минулому році на півтори тисячі і в цьому році в середньому ще на 760 гривень. Що сьогодні турбує? Турбують ті, хто живуть на мінімальну пенсію. Це мільйони українських громадян. І ми зараз думаємо і шукаємо варіанти, яким чином це питання вирішити. Хочу нагадати, що 1 березня ми будемо робити повний перерахунок пенсій для всіх пенсіонерів», — сказав Гройсман.

Як відомо, з 1 березня 2019 року українським пенсіонерам проіндексують їх пенсійні виплати. Підвищені пенсії відповідно до коефіцієнта, що враховує зростання інфляції і середніх зарплат по країні. За підрахунками уряду, такий коефіцієнт складе 1,174. Це означає, що в середньому пенсії будуть підвищені приблизно на 17%. У той же час міністр соцполітики Андрій Рева підкреслив, що 17,4% від діючого розміру пенсії — це максимальна надбавка, вище якої пенсію найближчим часом проіндексувати уряд не зможе.

«>

14.02.2019
07:39
Источник

Most Popular

To Top