Головні новини

Дороги в Київській області будуть містити поляки

Київське обласне управління «Укравтодору» замовило польської компанії GNOM SpZoo експлуатаційне утримання автодоріг державного значення на 234,81 млн грн. Про це повідомляє видання з посиланням на дані системи ProZorro.

Так, на поточний рік полякам замовили зміст 283 кммеждународных трас Київської області. Зокрема, мова йде про М-01Киев-Чернігів-Нові Яриловичі; М-03 Київ-Харків — КПП «Довжанський», М-06Киев-Чоп, М-07 Київ-Ковель-Ягодин.

В послуги входить: холодне фрезерування, устройствоасфальтобетонного покриття, очищення доріг від снігу та сміття, обработкапротивогололедными матеріалами, нанесення розмітки і т. п.

Ціна угоди на 1% нижче очікуваної вартості закупівлі у 237,26 млн грн. На дорожню розмітку полімерною стрічкою гарантія становить 5 років,пластиком — 3 роки, фарбою — півроку, а на інші послуги з эксплуатационномусодержанию, крім аварійного ремонту та інших робіт системний характер, — 1год.

GNOM створена в 1993 році в місті Лодзі, спеціалізується назимнем і літньому утриманні доріг та озелененні, вперше взяла участь втендере в Україні. Компанія має кілька працівників-поляків і орендує частьтехники, а досвід підтвердила договором з дорожниками Лодзі за 2012 рік осодержании частини автобану А2.

«>

12.02.2019
21:49
Источник

Most Popular

To Top