Головні новини

«Дозвольте молитися рідною мовою»: у Константинополі озвучили важливий заклик

Віруючі люди повинні молитися на тій мові, яка їм зручний, так як за своєю природою люди незалежні і вільні.

Відповідну заяву в інтерв’ю кореспондентам ВВС озвучив архієпископ Памфилийский Данило, був екзархом Вселенського патріарха і брав участь у процесі надання ПЦУ автокефалії. За його словами, «у кожного народу, який хоче мати свою православну церкву, повинно бути право засновувати і просити її визнання іншими православними церквами».

Разом з тим, архієпископ згадав слова митрополита Мінського Павла, який заявив раніше, що для ПЦУ автокефалія нібито виявилася трагедією, а для Білорусі вона і зовсім стала б смертю. «Плачевно і в той же час смішно слухати такі заяви. Так можуть говорити люди, які побоюються духовного зростання своєї пастви. Дозвольте людям бути вільними і незалежними, дайте їм молитися своєю рідною мовою», — закликав він.

«В Україні мене дорікали, що, мовляв, в Америці моліться на українському, на «неблагодатном мовою». Який ще неблагодатный? На цій мові мати мене навчила просити кусень хліба, чому я не маю права на ньому молитися? Чому Білорусь не має право молитися на своєму білоруською мовою?», — сказав Данило.

«>

12.01.2019
09:59
Источник

Most Popular

To Top