Головні новини

Екс-перекладачеві Гройсмана, обвинуваченому в держзраді, продовжили арешт

Голосіївський районний суд Києва продовжив арешт колишньому перекладачеві прем’єр-міністра України Станіславу Єжову на два місяці, повідомляє Радіо Свобода.

Клопотання про продовження арешту подавши представник військової прокуратури Ігор Кринін. Він обґрунтував необхідність утримання Єжова під вартою тім, що на волі він може ухилятися від суду або вплинути на свідків, використовуючи свої зв’язки у вищих ешелонах влади.

Обвинувачений і його адвокат Валентин Рибін наполягали на скасуванні арешту. Аргументуючи свою позицію, Єжов заявивши, що, на його думку, прокурор під час судового розгляду не надав жодних доказів, які б підтверджували його провину. За словами обвинуваченого, сторона обвинувачення також не обґрунтувала наявність ризиків того, що на волі він може ухилятися від суду, тиснути на свідків і спотворити докази.

Заслухавши думку сторін, головуюча суддя Олена Первушина визнала аргументи захисту необґрунтованими і задовольнила клопотання прокурора. Тримання під вартою Єжова продовжене до 12 квітня.

СБУ затримала особистого перекладача прем’єр-міністра України Станіслава Єжова 20 грудня 2017 року. Відтоді він перебуває під арештом. Проти Єжова відкрили провадження за статтею 111 Кримінального кодексу – державна зрада. За версією слідства, перекладач був завербований російськими спецслужбами під годину поїздкі до Санкт-Петербурга в червні 2017 року.

СБУ і військова прокуратура вважає, що він надсилав у розвідуправління Росії електронною поштою закриту інформацію про роботу уряду України і його голови Володимира Гройсмана.

«>

14.02.2019
08:48
Источник

Most Popular

To Top