Warning: session_start(): open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_lkcanme6efdbou16u4lr90jcr2, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/fastuser/data/www/doneck.ukraines.news/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
Екс-приватівці незаконно відібрали у НБУ зерновий термінал «Бориваж» — Новости Донецка
Головні новини

Екс-приватівці незаконно відібрали у НБУ зерновий термінал «Бориваж»

Нацбанк заявляє, що державний реєстратор 31 січня неправомірно вивів з-під обтяження і припинив договір іпотеки, предметом якого є морський перевалочно-складський комплекс зернових вантажів з причалом в Одеській області (термінал «Бориваж»).

Таке рішення реєстратор комунального підприємства «Агентство реєстраційних послуг» приймав на підставі скасованих Верховним Судом влітку 2018 року рішень судів першої та апеляційної інстанції.

Термінал «Бориваж» було передано Нацбанку в іпотеку в грудні 2014 року пов’язаної з колишніми власниками Приватбанку компанією «Агротерминал Логістик» в якості забезпечення наданого банку кредиту рефінансування, повідомляють в НБУ.

З вересня 2017 року «Агротерминал Логістик» намагається в судовому порядку оскаржити договір іпотеки і розірвати його, не бажаючи виконувати зобов’язання майнового поручителя. Позов було задоволено судами першої та апеляційної інстанції.

Але 3 липня 2018 року Верховний Суд задовольнив касаційні скарги Національного банку та Приватбанку, фактично визнавши законним укладений договір іпотеки між НБУ і «Агротерминал Логістик». Це надало НБУ додаткові аргументи в суперечці про звернення стягнення на заставне майно – вищевказаний зерновий термінал. Відповідний позов був поданий регулятором у травні 2018 року.

«Нацбанк обурений незаконними діями представників ТОВ «Агротерминал Логістик» та державного реєстратора, наслідком яких може стати нанесення багатомільярдних збитків державі. 11 лютого НБУ подав відповідну скаргу на дії реєстратора в Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Мін’юсті», – заявив начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

Нацбанк також подав у правоохоронні органи заяву про вчинення державним реєстратором і представниками «Агротерминал Логістик» злочину.

«НБУ вживатиме всі можливі заходи для відновлення його порушених прав та недопущення нанесення збитків державі», – повідомили в НБУ.

«>

12.02.2019
22:02
Источник

Most Popular

To Top

Warning: Unknown: open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_lkcanme6efdbou16u4lr90jcr2, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/fastuser/data/tmp) in Unknown on line 0