Головні новини

Екс-регіонали готували записку для радикала Мосійчука за усунення Супрун

Пояснювальну записку до проекту постанови народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука про присвоєння Уляною Супрун повноважень міністра готували на комп’ютері нардепа від Оппоблока Олександра Долженкова.

Про це стало відомо з властивостей документа пояснювальної записки до постанови, повідомляють у ЦПК.

«Олександр Долженков — народний депутат від Опозиційного блоку, який, за даними журналістів, підконтрольний бізнесменові Рінату Ахметову і є його довіреною особою. Більше того, з олігархом Ахметовим пов’язують і Радикальну партію Олега Ляшка», — відзначають в ЦПК.

Постанову зареєстрували 8 лютого 2019 року. Воно пропонує визнати дії Уляни Супрун завдають шкоди інтересам українського народу і держави.

У той же час сам Мосійчук заявляє, що інформація ЦПК не відповідає дійсності. За його словами, він «навіть не вітається з регіоналом Долженковим».

«Проект постанови та пояснювальної записки до неї готувала Тетяна Близнюк (Тетяна Кавепещенко) на моєму персональному комп’ютері у ВРУ який ми отримали в 2014 році від апарату парламенту і готові хоч зараз надати його на експертизу», — запевняє нардеп.


 


«>

12.02.2019
21:12
Источник

Most Popular

To Top