Головні новини

Facebook заблокував сторінку Нацкорпуса через акції «Ні кремлівським окупантам»

Соціальні мережі Facebook і Instagram заблокували сторінки Нацкорпуса після публікації двотижневої давності з акції «Ні — кремлівському окупантам!».

Про це представники Нацкорпуса повідомили в новому співтоваристві.

«Акція за участю Нацкорпуса і Нацдружин проходила в Києві біля Адміністрації президента з вимогами до української влади розірвати дипвідносини з Росією, обмежити діяльність російського бізнесу в Україні на час війни тощо.

Зазначимо, що ні на фото, ні відео, ні в тексті опису заходи, опублікованих на Facebook, не було жодного забороненого законом символи, гасла і зображення», — повідомили в «Нацкорпусе». За словами представників політсили, Facebook демонструє упередженість до Нацкорпусу і українським націоналістам в цілому.

«Ми не перші і, мабуть, не останні, хто потрапив під прокремлівська вплив адміністрації ФБ», — йдеться в повідомленні. Також додали в політсилі, що офіс східноєвропейського регіону Facebook досі контролюється Росією. «Можливо, настав час піти особисто в кабінет міністра закордонних справ і допомогти йому працювати оперативніше в області захисту інтересів на міжнародній арені?», — додають в політсилі.

«>

18.12.2018
21:18
Источник

Most Popular

To Top