Головні новини

Фашик Донецький: коли у влади д*біли, місту з часом завжди приходить ж*па

Багато хто, напевно, чули або навіть бачили фото окупованого рф Донецька взимку. Правда, роспропаганда показує в основному тільки центр міста, вітрину так сказати.

Але сніг… Сніг — он, с*ка бандерівець. Він приходить несподівано з метою дискредитувати окупаційні влади і показати, що рукожопые окупаційна влада тупо думають про те, щоб вкрасти, а не про благоустрій міста.

Реально очищено від снігу тільки центр Донецька [щоб русня могла ролики бидлу з рф красиві знімати ] і основні траси по місту. Чому так? Тому що у 99%, що представляють окупаційна влада [мова не про дрібних типу чиновників, а про воротилах ], давно є нерухомість в рф: у Донецьку вони як на заробітках. Саме тому завдання окупаційних властей, в першу чергу — це красти і ще раз красти.

Чому не чистять сніг у Донецьку? Тому що полювання списати паливо для роботи комунальних авто. Тому що хочеться списати самі авто для прибирання вулиць. Тому що немає запчастин для снігоприбиральної техніки, бо окупаційні типу влади гроші вкрали. Тому що частина техніки для очищення міста вивезли в рф [щоб солдатам НАТО нічого путнього не дісталося. Бо всього з автопарку з снігоприбиральної техніки на ходу 30%, а з цього числа половина постійно в ремонті.

Чому не чистять сніг у Донецьку? Тому що в гонитві за крадіжкою і економією палива окупаційні власті вирішили виїхати на рабську працю ШРБУ — хай махають лопатами. Але у працівників ремонтно-будівельного управління руки не стоять махати лопатами при зряплатах 6500 фублев за п’ятиденку [ 93 $ в місяць ] і 8000 фублев за шестиденний робочий день [ 114 $ у місяць ]. Тому що ставлення окупаційної влади до тих, хто махають лопатами, як до рабів — їх публічно принижують і взагалі не вважають за людей.

Можна скільки завгодно знімати фейкові сюжетики про те, шо трибуквенне непорозуміння розвивається і як чистять сніг у Донецьку, але виїхавши за центр міста або в ту ж Макіївку все видно: прочищені тільки основні магістралі, а бурульки на дахах і двори — все в снігу.

До речі, сперечаємося окупаційна влада не розповідали про те, що трасу на Новоазовськ вони чистили з допомогою танкового тягача, а трасу на Амросиевку і взагалі весь Амросиевсий район не чистила?

Ні, це не провал комунального підприємства в Донецьку, яке підпорядковується окупаційній владі. Це закономірність. Бо коли у влади дебіли, місту з часом завжди приходить жопа, адже клептоманія прогресує у колаборантів. Ну а проблеми мирного населення нікого не еб*т: ылита дыныры вся в центрі живе, у них все розчищено.

 

«>

11.01.2019
12:48
Источник

Most Popular

To Top