Головні новини

Фашик Донецький: крик душі вихователя з Донецька

Зустрівся сьогодні з вихователькою одного з дитсадків окупованого РФ Донецька. У людини психологічна яма, тітку все порядком дістало. Вислухав її скарги і вирішив написати про те, що болить вихователя в Донецьку. Далі розповідь від першої особи. Поїхали.

Мене звати… Неважливо як мене звуть. Я звичайний вихователь на окупованих. Я житель Донецька, мирний мешканець.

Мені майже 40 років, я працюю в дитсадку. В молодості я закінчила педагогічне училище і пішла працювати вихователем у дитсадок.

Мені подобається працювати з дітьми, це моє покликання. Зі своїми малюками я переходила по групам і доводила їх аж до шкільного віку, скарг не було. У дитсадку цікаво, діти різні, кожен зі своїм характером, хтось вже розмовляє, хтось так собі розмовляє, хтось поки взагалі мовчить. За цим дуже цікаво спостерігати, адже кожна дитина — особлива.

До війни у мене була не дуже висока зарплата, але на життя вистачало — начебто і 1700 грн, але на роботі годували безкоштовно плюс я ж не на знімній квартирі живу, тому як би не скаржилася.

Взагалі, до війни, мій дитсадок був не простий, а з педагогічним+ логопедичного ухилом. Дитсадок перебував у благополучному районі, сюди мріяли потрапити і стояли в черзі, щоб віддати дитину в надійні руки.

Дітям по одягу до війни було видно,хто з якої родини : хто з мажорів, хто з родини звичайних роботяг, а хто з проблемної сім’ї.Були діти, які матюкалися не гірше будівельників і агресивні, але ми, вихователі, завжди знали, що робити і вміли знайти підхід до таким маленьким людям.

У 2014 році почалася війна, багато діти виїхали разом з батьками з Донецька, почалися проблеми з харчуванням і довелося з батьків збирати гроші на те, щоб закуповувати їжу для малих.Правда, якщо не помиляюся, після трагедії в Іловайські, рф налагодила постачання гуманітарки і проблема зникла. Щоправда, почалися проблеми з дітьми.

Виявилося, що в кожній групі дітей з’явилися ті, хто абсолютно не розмовляють+ті, хто дуже агресивні + діти дынырийцев.Доходило до маразму: 5-річний маленький пездюк дозволяв собі репетувати на працівників дитсадка, мовляв поскаржуся татові чи мамі, і ти, тітко, працювати тут більше не будеш-тебе розстріляють і в такому дусі. Як виявилося, срср 2.0 таки прийшов у дитсадок.

Годування дітей начебто непогана, але діти дынырийцев і батьки цих дітей постійно незадоволені всім: постійно погрожують працівникам дитсадка підвалом, ямою, окопами. Дітей дынырийцев заспокоїти ну дуууже складно, вони землі під ногами не відчувають від слова зовсім. Всі вихователі сюсюкаються з дітьми нинішньої ылиты, директор дитсадка настійно вимагає ставитися до дітей ылиты з повагою — мовляв, всі інші діти смерди, головне стежити і приділяти увагу дітям колаборантів.

Правда, платять за те, шоб на задніх лапах стрибати перед пездюками дынырийцев не дуже — 3800-5500 фублев максимум[ 54-78 $ ].Це в місяць зарплата, так. Що можна купити на ці гроші? Нічого. Як вихователі виживають на ці гроші ? Це загадка. Не буду відгадку говорити, ви все одно не зрозумієте.

Найбільш проблемні діти — це діти дынырийцев, нервів на них йде неміряно. Ці діти принижують і б’ють своїх однолітків, хизуються тим, що у них тата чи мами можуть за одну скаргу покалічити і дитини, який потрапив у немилість знахабнілому пездюку, і вихователів.

До окупації в дитсадку влаштовувалися всякі тематичні свята, завжди була адекватна причина урочистості.А зараз… Той день прапора дыныры, то день раиси, то ще якась хрень. Ці дынырийские свята — справжнє пекло, бо на дітей дошкільного віку вішають колорадки і змушують вчити дебільні чотиривірш про дыныры, про недалекому світлому майбутньому, про солдатів НАТО і їх протистоянні з дынырийцами. Це пекло, треш і чад, таке відчуття, що ти в дурдомі, коли такі празныки відбуваються.

Дуже видно дітей із звичайних сімей роботяг і прифронтових районів: малеча тих, хто не хапає зірок з неба, сильно виділяється по одягу, діти ж з прифронтових районів при найменшому бавовні або стукоті починають вести себе скуто або впадають в істерику.Щоправда, дітям дынырийцев на хлопки і бахи на вулиці похеру, вони сміються над тими, хто лякаються, дражнять прифронтову малечу. Я не знаю, що зросте з дітей дынырийцев або колаборантів, у них немає ні почуття жалю, ні почуття співчуття. Це дуже страшно.

Вся нинішня так звана система виховання в дитсадку заточена на те, щоб діти не розвивалися як особистості, а щоб були тими, хто не обговорюють накази.Так звані » уроки мужності — для дітей дошкільного віку або програми про безсмертя подвигу вчорашнього алкаша васі виглядають як онлайн трансляція з психлікарні, де дорослі зомбі зомбують маленьких здорових дітей. Кожен раз, коли я бачу постанову або нову запис в журналі з приводу проведення празныка «з патриотеческим ухилом» у дитсадку, я все менше сумнівів у приналежності тих, хто написали цю хрень, до виду гомо сапієнс, автори або героїнові наркомани, або просто божевільні.

Дитсадок — це воші. Так, на вулиці 2019 грд, але дитсадок став місцем, де воші і всілякі захворювання є завжди.Здорових дітей із загальної кількості фактично немає: є діти з поламаною психікою, є діти дынырийцев з царськими замашками і є ті, хто цілий рік чхають і кашляють, бо у батьків тупо немає грошей її лікувати.

З приводу гуманітарки хочу сказати наступне: в нашому дитсадку гуманітарки немає.Підлоги для дітей холодні, хоч і батареї теплі, ремонт за роки війни не робили жодного разу. Хоча ні, брешу — у директора дитсадка пластикові вікна поставили в кабінеті, двері нові встановили і переклеїли шпалери. Дах дитсадка ремонтували родитеди, які скинулися грошима, для нас будматеріалів гумпомощи рф немає.

Знаєте, що найстрашніше в моїй роботі?Лаяти дітей. Я ніколи не знаю, наскаржиться чи маленьке диво батькам і чі в адекваті його татусь, який спокійно може мене пристрелити при свідках і нічого йому за це не буде. Фактично дитина, яку виховують батьки-дебіли — це той, хто може мене відправити на той світ.

Це дуже страшно, це не передати словами не описати. Дитина може тебе послати, нагрубити, вкусити, кинути в тебе тупо тим, що буде у нього під руками. А у відповідь ти не можеш зробити нічого, бо доводити бухому татові зі зброєю, що його дитина може кинути яблуком в голову вихователю, коли дитина бреше і говорить,що цього не було — так собі розвагу.

Я не знаю, що виросте з цих дітей. У садочку панує атмосфера натягнутої струни, ненависті і нервозності, страху і зневіри.Це все дуже чітко відчувають діти, їх не обдуриш. Вихователі все на нервах, багато хто вже відкрито ненавидять дітей, які доводять їх до істерики і до нервового зриву. Багато пішли б з роботи і зі смішного окладу, але йти нікуди. Взагалі.

Моралі немає. Такі будні у вихователів у дитсадках на окупованих. Але про це пропагандистські змі сюжети не покажуть. Лицеміри, сука.

Фашик Донецький

«>

13.01.2019
13:52
Источник

Most Popular

To Top