Головні новини

Фашик Донецький: причини трагедії в Макіївці

Багато хто напевно бачили, що сьогодні впала дах ринку в окупованій рф Макіївці. Вчора теж, до речі, даху падали в Макіївці, але обійшлося без жертв.

Чи це збіг? Випадковість? Може дрг Хунти зробив капость? Відповідь простіше насправді — винна, в першу чергу ебаная жадібність так званих керівників дыныры. Ну, тобто, окупаційних властей.

Погодьтеся, ніхто не вірить в те, що окупанти і колаборанти прийшли, щоб зробити життя краще. Вони прийшли нести розруху, зрубати бабла побільше і звалити подалі з регіону до того часу, поки їм не випишуть путівку до сталіна. Всі.

Ну а рукожопость і жадібність, помножені на совковий менталітет [лише на папері було зроблено]- це саме ті фактори, завдяки яким трагедій з мирняком буде з кожним днем більше.

Погодьтеся, якщо працівники, які займаються прибиранням доріг, отримують від 6 тисяч аж 8000 фублев на руки, то чистити дороги, а тим більше даху,чистити як мінімум хочеться. Так, в окупованій Макіївці люди працюють і чистять дороги від снігу менше, ніж за 100 баксів в місяць або аж за. Який дурень полізе чистити дах ринку, якщо він 114 баксів в місяць отримує? Це аж 3,8 долара в день, якщо хто не зрозумів.

Ну а далбайобы в дорогих піджаках, вони ж колаборанти, вони ж окупаційні типу влади, в той час, коли раби ебошут лопатами і чистять сніг, думають лише про те, як би зайвий раз списати дизпаливо і гроші собі в кишеню покласти.

Частина техніки, яка призначена для прибирання від снігу в Донецьку і Макіївці проебана і продана в рф, частина техніки тупо не працює, а ще частина техніки працює 1 день, а в ремонті три дні. Ні, я не про те, що дах потрібно чистити від снігу з допомогою техніки, я про те, що рукожопы у влади проебали все, що дісталося їм при віджиманні техніки при окупації. Так хулі дивуватися, що даху не чистять? Насрати, рабом більше, рабом менше. Похуй, баби ще народять.

І так — винуватим колаборанти в трагедії зроблять саме звичайних двірників, а не тих, хто в кабінетах прикурив: списав бабло за паперів на прибирання даху.

Мораль: вата, де ти бачиш народну рышпублику? Одужуй, тебе наебала.

Фашик Донецький

«>

11.01.2019
16:36
Источник

Most Popular

To Top