Головні новини

Фашик Донецький: Удари по мирному населенню.Як ихтамнеты захоплювали Моспіно

Продовжуємо тему “храшданской” війни в Україні та “непричетність” до неї рф. Сьогодні мова піде про Моспіно, що знаходиться у Пролетарському районі Донецька по паперах, а реально – про передмісті. Поїхали.

Моспіно дуже потрібно було росіянам, щоб відрізати Украинсие війська з виходу від Савур-Могили й Шахтарська. Протистояння це починалося на початку червня 2014 року. Поки збіговисько алкоголіків і найманців з рф захоплювали Саурку, Моспіно було під контролем Українських військ.

Коли потрапили під обстріл Червоносельское, а потім Металіст, Моспіно Українці фактично контролювали лише прикриття та блокпости. Чому? Становище було критичним: групування всУ під Шахтарському потрапила під вогонь з боку місцевих колаборантів та російської бронегрупи, яка патирялася в Україні.

Потім російські війська та місцева гопота відрізали від всУ місто Харцизьк і висунулися з Донецька в бік Моспіно. Навколо Моспіно в селах розмістилися оплотовцы ходаковського, спартанці російської автомойщика, трохи алколиков “Сомалі”. Російська бронегруппа розмістилася в Харцизьку і в Пролетарському районі. Штаб знаходився в Горбачево – Михайловйке Донецької області. У штаб входили дзюдоїст із Слов’янська Кононов, місцеві колаборанти і “невидимі” росіяни.

Далі відбулося наступне. Оккупационно-коллаборантские війська відрізали Іловайськ заслонами артилерії і РСЗВ “Град” і переключилися на Моспіно. Навколо Моспіно зібрали 4 зведені роти при підтримці 3 БМП і 2 Нонн з боку Донецька + з боку Горбачево – Михайлівки поїхали “асвабаждать” 2 танка. Штурм вийшов так собі: прилетіла авіація Хунти і спалила рускких хлопчиків в трусиках. Кадрові росіяни дуже здивувалися, адже по телевізору не говорили, що якщо в Українців на Українській землі стріляти, то вони не тільки стріляють у відповідь, але і вбивають. Одним словом, штурм епічно провалився. Місцевим коллаборантам насрали в вуха і сказали, що це все американці, Укри так не воюють і т. д.

Після невдачі росіяни запропонували свій варіант штурму і понеслася: три дні селище крили РСЗВ “Град”. Причому крили таким чином, щоб місцеві мирні жителі були впевнені в тому, що це Хунта їх обстрілює. Російський план був хитрий і підлий одночасно: виїжджали кілька відділень з РСЗВ “Град” ближче до позицій Українців і лупили по Моспіно, незважаючи на мирних жителів.

Потім окупаційні війська зібрали ударний кулак в Придорожньому з танків, бронегрупп рф та за підтримки колаборантів з боку Новоазовська пішли на штурм з трьох сторін. Штурм знову вийшов так собі: американці спалили російський танк і знову відбили атаку. Росіяни, шоб ніхто не зрозумів, що ихтаместьдохрена, підбитий танк потягли з собою.

У середині серпня бої за Моспіно тривали: орки і росіяни наступали, Укри палили придурків. Також росіяни лупили градами за Моспіно і втовкмачували по ТБ про те, що це Хунта обстрілює селище. Але в один з вечорів приїхали у штаб Горбачево-Михайлівку кадрові росіяни з бронегрупи Південь і сказали, що Старобешеве+Комсомольське асвабаждены від цивілізації, тому ми вам допоможемо вибити Хунту з селища.

Після цього прилеглі райони до Моспіно були захоплені. Але… Але селище все ще не перебував під контролем окупантів, бої були по всій лінії оборони Моспіно. Сам селище був дуже важливим для Українців, бо тримав під прицілом головну дорогу на Іловайськ і не давав замкнути кільце, утворюючи котел.

Далі події розвивалися таким чином: Старобешеве в Новий Світ перекинули броню. Потім росіяни прислали тих кадрових танкістів і поставили завдання: сформувати ударну групу з 5 танків + БМП+піхота і щоб це все кодло пішло на штурм.

Перші удари штурмували Моспіно припали по мирному населенню: по шахті і по приватному сектору. Потім пішли в атаку російські десантники+місцеві придурки. Українці відступали, бо піхота витісняла з вигідних позицій їх + постійно лупила по селищу артилерія. В село увійшли танки з найближчого супермаркету, але частина їх Хунта знову чомусь спалила. Втім як і російських десантників, яких відправили до ватним мамам в труні з Донбасу.

Після цього частина роти “Сомалі”, прорвалася з боку Макіївки і вийшла до околиць Моспіно. Там “Сомалі” з’єдналися з іншими окупаційними військами. Після цього селище був захоплений. У лікарню з пораненими російські влупили з танка, щоб напевно нікого не залишилося живими.

Після штурму, де росіяни і місцеві шакали менше за все звертали увагу на мирняк, з’ясувалося несподіване: селище постраждав від асвабашдения і винні аж ніяк не Укри в цьому. Що зробили росіяни? Правильно, включили на всю потужність брехальные війська [роспропаганду] і звинуватили у всіх руйнування Хунту. Кононов за “блискучу” операцію, яку розробили росіяни, отримав звання полковника і срібний хрест.

Після захоплення Моспіно в окупаційних військ стояло завдання відрізати від виходу Українські частини, які були на той момент у Многополье, Кутейникове та Металісті.

Дуже хвалили за операцію росіян-артилеристів, які заблукали, хоч їх місце дислокації була Волгоградська область рф. Саме цей російський артилерійський дивізіон обстрілював Українців з РСЗВ “Ураган” і РСЗВ “Град”, а також воював в боях за Савур-Могилу.

Взагалі Моспіно, якщо брати останній штурм, захоплювали 200 росіян+ 300-350 місцевих колаборантів. Чому так багато? Моспинская Хунта безжально п*здила все, що ворушилося в її бік і клала в труни по півтора-два десятка придурків на добу. І так – росіяни були без шевронів. Всі були родом з середньої смуги росії і кадровими контрактниками.

Багато сепарасты відгукувалися про цих росіян не особливо лагідно, бо місцевих росіяни вважали недолюдьми і посилали на забій. Але більше всього колаборантів вражала жорстокість невидимих росіян, які штурмували Моспине: головною рушійною силою при захопленні будівлі росіяни вважали танк. Не рпг, не джміль, а саме танк. Плювати на втрати серед мирних: побачив вогневу точку в будинку або будівлі – постріл. Росіяни зносили з танків тупо все, що являло опорний пункт з танків. Бо так швидше.

Після пострілу з танка по будівлі, росіяни часто добивали поранених. Причина – він і так здохне. Багато вижили росіяни фоткались на тлі загиблих Українських солдатів в Моспіно, а також на тлі зруйнованої техніки.

Завдяки саме росіянам, які усвідомлено крили селище з РСЗВ і плювати хотіли на втрати серед мирних, над Українцями, які потрапили в полон, ледь не вчинили самосуд мирні жителі: росіяни добре знали свою роботу, стріляли так, що по траєкторії прильоту, здавалося шо це всУ лупить. Але і це ще не вся доблесть.

Під самосуд полонених не віддали, немає. Куратор з рф і Кононов, мынистр абароны дыныры, вирішили зробити хитріше. Щоб ні у кого з цивільних не залишалося сумнівів в тому, що це Хунта лупила артою за Моспіно, було зроблено наступне: росіян з селища вивели, а після цього ще кілька днів крили з боку України. Так, мета була проста – звинуватити Україну в загибелі мирняка і руйнування, які на совісті саме російських військових і місцевої гопоти. Багато хто з числа місцевих колаборантів, коли намагалися напоумити росіян, щоб ті не лупили по мирних для картинки, чули у відповідь від невидимих офіцерів рф лише “рот закрий, потім отстроишь” і “красиво потрапляють, картинка, що треба”.

Мораль проста: якщо почуєте що-небудь від кого-небудь про брацццкам народі – бийте на слух.

P. S. Хочеш допомогти російській окупантові потрапити в пекло? Це просто – інструкції на сайті http://hunta.in.ua/

“>

07.12.2018
18:16
Источник

Most Popular

To Top