Головні новини

Фашик Донецький: Зарікалася свиня гівно не їсти

Днями злодюга з рф по імені захар прилепін дав інтерв’ю словенському каналу і сказав, що зарікся воювати на Донбасі, не повернеться до лав бойовиків, бо не хоче воювати за інтереси великого бізнесу і капіталізм, а дырынды перетворилася в чергову область рф, де відбувається поділ бізнесу.

Чесно, я довго ржав на лисим лицеміром, бо той, хто не хоче воювати за інтереси бізнесу, як раз таки рубав бабло на війні, хоча сам не воював на Донбасі від слова зовсім. Давайте я коротко нагадаю те, чим займався цирковий батальйон прілепіна на Донбасі, заодно і посміємося разом.

Спочатку сам прилепін слав військові прибамбаси оркам в Донецьк і листувався з захарченко. На цьому він зробив собі ім’я.

Потім прилепін приїхав у Донецьк до захарасту і побачив, що вся його військова амуніції розкрадається, орки були голожопими, так і залишилися.

Після того як прилепін побачив масштаби крадіжок, він вирішує створити власний батальйон на самозабезпеченні, з захараста тільки казарма і зброю.

Захараст дає добро,прилепін їде за баблом. Бабло збирає лисий ватан з елітної вати в світі мистецтва.

Бабло зібрано, прилепін знову приїжджає в Донецьк. Там він отримує частину готелі Прага під казарму і в подарунок 100 бійців від захараста.

Потім пішов набір в бат прілепіна, який пройшли далеко не всі. Після набору вбивць прилепін купує урали, бере в оренду бмп і за окрему бабло домовляється з типу міністром абароны про прикриття артилерією.

Ну а далі починається кіно для дебілів. Точніше лохбастер імені прілепіна: всі ватні канали розповідають про 1000+1 подвиг батальйону прілепіна.

Тільки подвигів не було. Всі сюжетики про бате прілепіна знімалися в 10 кілометрах від передової, а сам лисий аферист був режисером цих постановочних роликів.

Після зняття роликів відбувалося наступне: прилепін з лохбастерами їхав в рф і збирав бабло з багатих кацапів. Русня мліла від відео і шикарно башляла.

Передову бат прілепіна не бачив як жителі борисоглебска унітазів. Основні завдання клоунів цього батальйону були прості: знятися в киношке для лошков з рф і суто охоронні – поліцаї, патрулі і т д.

Ну а далі все просто: прилепін з допомогою циркового підрозділу віджав пару копанок для себе коханого, асвабадил так би мовити+ захараст ввів прілепіна в керівництво підприємств на окупованих.

І зажив прилепін як цар, бо отримав доступ до розпилу бабла, яке виділялося рф на війну+доляху мав з підприємств+ копанки давали копієчку+ російські лошари баблишко давали, бо відео були ну ваааще агонннь у прілепіна.

Але потім сталося несподіване: батальйону прілепіна було наказано переподчиниться полку і роззброїтися. Від цього прилепін ахуел, бо бізнес з батальйону давав некволий гешефт – лошари з рф прям черзі займали, щоб віддати гроші прилепину.

Прилепін вирішив потягнути час,тому сказав шо як тільки зробить перепис майна, то відразу все буде.

Ну а тому захараста гримнули. Після цього прилепін рвонув до москви бухати. Своїх бійців він кинув на бабло, сказав шо всі претензії до міністерства абароны дыныры. Від цього ахуели і бійці батальйону, і міноборони дыныры, яким довелося пояснювати, що вони нічого не мають – підрозділ було на самофинсировании.

З афери з батальйоном імені себе прилепін зрубав десь 10 лямів басів для особистого користування.

Мораль. І від це лисе диво розповідає, що воно не хоче ваивать за інтереси бізнесу? Захар, де гроші, які ти спиздил? Чому не розповідаєш про те, що реально ти зарікся воювати на Донбасі, бо тебе в Донецьку чекає підвал за злодійство і куля за крисятництво? Не чую.

Фашик Донецький

“>

07.12.2018
10:56
Источник

Most Popular

To Top