Фірма з орбіти Адамовского судиться з «Укрзалізницею» за мільярдного тендеру

0


Адміністративна колегія Антимонопольного комітету України відмовила у задоволенні скарг ТОВ «Дайджест Груп» на тендери філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця».

Мова йде про трьох тендерах по закупівлі дизельного палива на загальну очікувану суму 1,04 млрд грн, повідомляє видання

За даними ЗМІ, «Дайджест Груп», яку пов’язують з інвестором фірми «Трейд Коммодити» Андрієм Адамовским(бізнес-партнер нардепа від БПП Олександра Грановського), намагалася оскаржити застосування формульного ціноутворення — прив’язку вартість ДТ до світових котирувань паливного агентства platt’s.

«Як заявив представник позивача на засіданні, дана формула не відображає фактично існуючий стан ринку, оскільки platt’s є вагається значенням, яке весь час змінюється. З-за цього нібито складно розрахувати по цій формулі власну майбутню маржу. На думку скаржника, формулу потрібно прибрати, однак він не знає, чому хотів би її замінити. Він пропонував орієнтуватися на якийсь ціновий ринок нафтопродуктів, однак не зміг пояснити, що має на увазі», – пише ЗМІ.

«Дайджест Груп» відмовили в задоволенні скарги з-за того, що фірма не довела дискримінаційність оскаржуваних вимог, а точніше, що вона не може виконати якесь з умов тендеру.

Однак ще до цього засідання, підкреслюють журналісти, «Дайджест Груп» звернулася до Господарського суду міста Києва з позовом до «Укрзалізниці». Компанія вимагає внести зміни в тендерну документацію, виключивши формульний підхід до визначення ціни за одиницю товару. Підготовче засідання призначено на 18 грудня.

“>

07.12.2018
10:56
Источник