Новини Донецька

Фонд держмайна України і МВФ домовилися розблокувати «велику приватизацію»

Фонд державного майна України і Міжнародний валютний фонд (МВФ) домовилися вирішити проблеми, які блокують процес приватизації. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку глави Фонду державного майна Віталія Трубаров в Facebook.

«Домовилися з Постійним представником Міжнародного валютного фонду паном Люнгманом спільними зусиллями вирішити проблеми, які блокують процес великої приватизації. Чітка вимога МВФ — почати в 2019 році продажі компаній з переліку великої приватизації «, — зазначив Трубаров.

За його словами Трубаров, сьогодні відібрані на конкурсі 5 місяців тому консорціуми інвестиційних радників не можуть розпочати безпосередню підготовку з-за незначних судових позовів.

«Фактично з квітня минулого року простоює ОПЗ, а інвестиційний радник Pericles Global Advisory у складі консорціуму з White&Case LLP, Kinstellar, KPMG Ukraine і SARS Сapital не може розпочати процес підготовки до приватизації та реструктуризації боргів заводу, в тому числі і перед НАК «Нафтогазом», що дало б можливість підприємству почати виробництво продукції», — додав Трубаров.

Источник

Most Popular

To Top