Новини Донецька

Геращенко: Окупанти три роки відмовляються звільнити підлітків в Ясинуватій

Окупанти з ОРДО як і раніше, відмовляються звільнити групу підлітків з Ясинуватої, яких вони звинувачують у «диверсії». Про це на своїй Фейсбук-сторінці за результатами переговорів у Мінську 13 лютого повідомила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Звернули увагу ОБСЄ, що вже три роки не виконано обіцянку бойовиків — звільнити підлітків з Ясинуватої. Ми очікуємо від координаторів, що вони будуть наполягати на виконанні домовленостей, так важко досягнутих в групах. Дітей обіцяли звільнити ще в кінці 2016-го…», — повідомила Геращенко.

Вона також додала, що «РФ та їх маріонетки з ОРДЛО продовжують тактику приховування інформації про наявні, і роками не дають відповіді на наші запити».

«Закликали Посла Фріша долучитися до встановлення долі понад 70 українців, зміст яких у в’язницях нам не підтверджують (хоча українська сторона має інформацію та докази їх незаконного арешту). І у нас є підстави турбуватися, що кілька українців з цього списку бойовики могли замучити», — підсумувала Геращенко.

Як повідомлялося, у вересні 2016 року так зване «МГБ ДНР» заявило, що «диверсію» на ретельно охороняється залізницею в Ясинуватій 16 лютого 2016 року здійснила група неповнолітніх, раніше затриманих фейковим відомством.

Источник

Most Popular

To Top